68 bin TL'ye Predator RTX 4070 laptop alınır mı?

Bütçe
64K
Çok bilgim yok ama biraz bakınca bunu gördüm.

66k ya 4070 de var ancak aralarında acayip derecede performans oynuyor. Birinde RAM'ler 16 GB birinde RAM'ler 32 GB 68k ya laptop arıyorsan paranın hakkını versin bari.
68 bin liraya 4080 laptop var üstte attığım bundan her açıdan üstündür panel hariç ki o da ihmal edilebilir bir şey. Arada aşırı derecede performans farkı var.

68 bin liraya 4080 laptop var üstte attığım bundan her açıdan üstündür panel hariç ki o da ihmal edilebilir bir şey. Arada aşırı derecede performans farkı var.
Sen sadece ekran kartı olarak düşünüyorsun ancak olay sadece ekran kartında bitmiyor benim attığım monster notebooka birdaha bakmanızı öneririm.

Sen sadece ekran kartı olarak düşünüyorsun ancak olay sadece ekran kartında bitmiyor benim attığım monster notebooka birdaha bakmanızı öneririm.
Sadece ekran ve RAM olarak bir tık daha iyi ama konu sahibi Render ile uğraşacağını belirtmemiş. Bu bütçede 4080 laptop varken sadece ram ve ekrandan dolayı 4060 laptop almak aşırı saçma olur. Testlerde neredeyse iki kat performans farkı var. Üstteki 4080 laptopu kendim kullanıyorum arada 4k çözünürlükte oynasam bile 16GB RAM'in bir eksiğini görmedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı