680 TL Oyuncu Ekipman Seti tavsiyesi

Vixtini

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, şu son zamanlarda eskimiş olan G300S mousem ve G231 imi değiştirmeyi düşünüyorum. Bayağı bir araştırma içerisindeyim 680 TL'ye mouse kulaklık eğer yaptığınız hesaba göre mousepad ya da klavye de yanına olabilir. Kulaklıkta aradığım özellikler mikrofonun iyi olması ses kalitesinin iyi olması. Mouse da makro olmasına gerek yok şu an bulduğum şeyler SteelSeries 300S+mousepad ve Arctis 3. Oynadığım oyunlar: LOL, Rainbow Six Siege
Görüşlerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Eğer daha çok FPS, shooter oyunlar oynuyorsanız red switch almak daha iyi olur. Ben daha çok yazı ve MOBA türü oyunlar oynuyorum derseniz blue switch bakabilirsiniz.

Sharkoon Purewriter RGB (Blue, Red) ve Trust Gxt 890 (Red) bakabilirsiniz.

Kulaklık olarak kesinlikle Corsair HS50 almanızı öneririm.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması olduğu için aşağıda atacağım mouselardan elinize oturacağını düşündüğünüzü alabilirsiniz.

Steelseries Rival 110 (Büyük, orta el Fingertip)
Steelseries Rival 300S (Büyük el palm, claw)
Corsair Harpoon RGB Pro (Küçük el palm, claw)
Logitech G102 (Fingertip belki claw)
Hyperx Pulsefire Core (Küçük el Fingertip)

Son düzenleme:
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Eğer daha çok FPS, shooter oyunlar oynuyorsanız red switch almak daha iyi olur. Ben daha çok yazı ve MOBA türü oyunlar oynuyorum derseniz blue switch bakabilirsiniz.

Sharkoon Purewriter RGB (Blue, Red) ve Trust Gxt 890 (Red) bakabilirsiniz.

Kulaklık olarak kesinlikle Corsair HS50 almanızı öneririm.

Mouse alırken önemli olan elinize oturması olduğu için aşağıda atacağım mouselardan elinize oturacağını düşündüğünüzü alabilirsiniz.

Steelseries Rival 110 (Büyük, orta el Fingertip)
Steelseries Rival 300S (Büyük el palm, claw)
Corsair Harpoon RGB Pro (Küçük el palm, claw)
Logitech G102 (Fingertip belki claw)
Hyperx Pulsefire Core (Küçük el Fingertip)

Bu yazdığınız ürünler gerçekten iyi fakat 3 ekipmanıda alınca (300s,corsairHs50,sharkoon) 790 gibi bir fiyat çıkıyor şu an o kadar bütçem yok sizce black friday'i beklemelimiyim ? ve steelseries arctis ile corsair Hs50 nin farkı nedir ?
İkinci el düşünürsen G410+G502+G430 iyi set olur.
İkinci el'e sıcak bakmıyorum malesef.

Son düzenleme:
680 TL’ye şöyle bir set topladım umarım beğenirsin.

Kulaklık: HyperX Cloud Stinger-Corsair ya da HS50
Klavye&Mouse: Cooler Master Devastator III set (Trendyolda indirimdeydi hatırladığım kadarıyla)
MousePad: 100 TL (bulamadım -_-)

Bu arada kulaklıkta HyperX Cloud Stinger alıcaksan beklemelisin. Şuan en ucuzu 377 lira. Fakat itopyada indirimlerde 299 TL oluyordu. HS50 de seçebilirsin o da gayet güzeldir. Fakat HyperX Cloud Stinger’ın HS50’den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yani beklemeye değer bence. Eğer bekleyemezsen 20-30 TL razer goliathus vardı. Onlardan alıp indirimi beklemeyip 377 TL’ye HyperX’de alabilirsin. Karar senin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı