6800XT vs 6900XT

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
test videosu bu 20 binlik kartlara göre üst modeli için 2K aşırı az geldi bana ama marka farkında sıfır bilgiyim ASUS fanboyu olarak MSI bir nebze ama Sapphire'yi hiç tanımıyorum.

XFX modeline de bakabilirsiniz. RX 6000 serisi kartlarınının soğutma performansını iyi yapmışlar.

Hayır. 2 senelik sosyal üyeliğim boyunca ne zaman girsem her hafta en az 1 tane Sapphire ekran kartına sahip olan insanlarla karşılaşıyordum. Ki, 150 küsür yorumla ne iki senesi diyeceksin. Bu 2. hesabım.
Ben de 1 senedir neredeyse en az sorun gördüğüm kart olarak aklımda tutuyorum. Enteresan gerçekten

6800XT MSI X Trio alıp geçtim yorumlarınız için teşekkürler NVIDIA fan boyu olarak çılgınlık yapıp AMD'ye geçtim bir de üstüne hiç tanımadığım marka alarak daha fazla çılgınlık yapacak yerim kalmadı :D

6800XT MSI X Trio alıp geçtim yorumlarınız için teşekkürler NVIDIA fan boyu olarak çılgınlık yapıp AMD'ye geçtim bir de üstüne hiç tanımadığım marka alarak daha fazla çılgınlık yapacak yerim kalmadı :D
Memnun musunuz hocam bu modelden? Bende 6800xt almanın eşiğindeyim? 3080 mi beklemeliyim, yoksa 6800xt yetiyor mu?

Memnun musunuz hocam bu modelden? Bende 6800XT almanın eşiğindeyim? 3080 mi beklemeliyim, yoksa 6800XT yetiyor mu?

Hocam model olarak güzel ama AMD konusunda önermiyorum çok çile çektim oyun ortasında dakika başı ekran kapanmalar vs ekran kartındaki sleeve kabloyu sökünce düzelti fakat yine de önermiyorum ben aldığım da arada 4K fark vardı 3080 ile bütçen yetiyorsa NVIDIA almanı tavsiye ederim güç konusunda aşırı memnunum ama yazılım sıkıntılı.
Not: Tekrar arada kalsam 4K verir NVIDIA alırdım hem kafan rahat hem de ek teknolojileri aşırı iyi.

Hocam model olarak güzel ama AMD konusunda önermiyorum çok çile çektim oyun ortasında dakika başı ekran kapanmalar vs ekran kartındaki sleeve kabloyu sökünce düzelti fakat yine de önermiyorum ben aldığım da arada 4K fark vardı 3080 ile bütçen yetiyorsa NVIDIA almanı tavsiye ederim güç konusunda aşırı memnunum ama yazılım sıkıntılı.
Not: Tekrar arada kalsam 4K verir NVIDIA alırdım hem kafan rahat hem de ek teknolojileri aşırı iyi.

Hocam şu anda memnun musunuz?

Geri
Yukarı