6900XT için güncel 2K monitör önerisi

• Konuyu başlatan mmk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 414
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu model bu kadar pahalı değildi diye hatırlıyorum, 5-6K civarıydı sanırım. @xefe'nin attığı G274QPF-QD modelini alin gecin, hikayeli oyunlar oynuyorsaniz bu bütçe icin en iyisi.

İ512400F
MSI H610M 3200 MHZ anakart
32GB 3200 MHZ RAM

bu sistemle 170 alabilirmiyim peki
Tabii ki, sadece H610 yerine B660 chipset öneririm.

Bu model bu kadar pahalı değildi diye hatırlıyorum, 5-6K civarıydı sanırım. @xefe'nin attığı G274QPF-QD modelini alin gecin, hikayeli oyunlar oynuyorsaniz bu bütçe icin en iyisi.

Tabii ki, sadece H610 yerine B660 chipset öneririm.
144hz lazım online rekabetçi oyunlar için. Anakart değişirse şimdi ramlarde değişecek dimi hocam ?

144Hz lazım Online rekabetçi oyunlar için.
Neden? Yenileme hızının yüksek olması her türlü daha avantajlı. Rekabetçi oyunlar için bu modeli öneririm.
Anakart değişirse şimdi ramlarde değişecek değil mi hocam?
Hayır.

Neden? Yenileme hızının yüksek olması her türlü daha avantajlı. Rekabetçi oyunlar için bu modeli öneririm.

Hayır.
aradaki fiyat farkına değer mi ?

Hayır.
Bu sisteme 144 den fazla alabileceğim oyun sayısı düşük de o yüzden dedim 2 k da oynicam ben mesela şuan escape from tarkov oynuyorum bu sistemle zaten 144 hz alamicam 165 o yüzden gerek var mı diye düşündüm.

Bu sisteme 144 den fazla alabileceğim oyun sayısı düşük de o yüzden dedim 2 k da oynicam ben mesela şuan escape from tarkov oynuyorum bu sistemle zaten 144 hz alamicam 165 o yüzden gerek var mı diye düşündüm.
144 Hz ile 165 Hz arasındaki TL farkı az o yüzden ya 144 alın yada 165 alın farketmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı