6'lı priz ve masa için priz tutma aparatı önerisi

Yizzlo

Kilopat
Akım korumanın ciddi faydaları oluyor mu bilmiyorum ancak normal prizlere göre iyiyse o da olabilir. 6'lı priz kullanmak için hangi ürünleri tavsiye dersiniz? Alırken dikkat etmek gereken bir husus var mıdır?

Prize bağlanacak ekipmanlar:

- PC kasa.
- PC monitör.
- iPhone şarj aleti.
- Samsung şarj aleti.
- Laptop şarj aleti.
- Laptopa bağlı diğer monitör.

Akım korumada sanırım bağlanacak cihazların güçleri vs de önemli. Ben pek anlamıyorum, o nedenle tüm bu ekipmanları destekleyecek bir cihaz tavsiye edebilirseniz veya neye dikkat etmem gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum.

Bunun yanında bir de masaya delme/montaj olmadan tutturma tarzında, bu prizi koymak için özel bir aparat arıyorum. Tam adını bilmiyorum ama şöyle tarif edeyim. Aklıma banyolarda şampuan vs koymak için tutturulan aparatlar geldi:

- İki uzun, ucu kıvrımlı ayaklar masayı tutar.
- Bu ayakların tuttuğu altta bir sepet gibi bir şey vardır.
- Priz bu sepetin içine konulur.

Böyle bir şey gören eden varsa veya kullanan paylaşırsanız çok sevinirim. Bayağı işimi görecek eğer bulabilirsem.

Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

Akım korumanın ciddi faydaları oluyor mu bilmiyorum ancak normal prizlere göre iyiyse o da olabilir. 6'lı priz kullanmak için hangi ürünleri tavsiye dersiniz? Alırken dikkat etmek gereken bir husus var mıdır?

Prize bağlanacak ekipmanlar:

- PC kasa.
- PC monitör.
- iPhone şarj aleti.
- Samsung şarj aleti.
- Laptop şarj aleti.
- Laptopa bağlı diğer monitör.

Akım korumada sanırım bağlanacak cihazların güçleri vs de önemli. Ben pek anlamıyorum, o nedenle tüm bu ekipmanları destekleyecek bir cihaz tavsiye edebilirseniz veya neye dikkat etmem gerektiğini söylerseniz çok memnun olurum.

Bunun yanında bir de masaya delme/montaj olmadan tutturma tarzında, bu prizi koymak için özel bir aparat arıyorum. Tam adını bilmiyorum ama şöyle tarif edeyim. Aklıma banyolarda şampuan vs koymak için tutturulan aparatlar geldi:

- İki uzun, ucu kıvrımlı ayaklar masayı tutar.
- Bu ayakların tuttuğu altta bir sepet gibi bir şey vardır.
- Priz bu sepetin içine konulur.

Böyle bir şey gören eden varsa veya kullanan paylaşırsanız çok sevinirim. Bayağı işimi görecek eğer bulabilirsem.

Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

Kardeşim bu işin içindeyim. Pirizlerin içleri genelde aynıdır. Malzeme kalitesi fark etmez genelde, çoğunun içinde zaten arka tutamaç için aparat bulunur. İyi günler.

Bazı modeller tutucu aparat ile geliyor. Viko yeni ürünlerinde kullanıyordu. Olmazsa, zaten her prizi masa, duvar gibi yerlere monte edebilirsiniz. Çift taraflı bant bile olur. Akım korumalı priz için APC tavsiye ederim.

Cevaplar için çok teşekkürler. Ancak vidalama için önce masa ya da duvarı delmek gerek. Böyle bir şey istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı