7.000 7500 tl ile 2060 ekran kartlı sistem

Bütçe
7500
Peki ekran kartı olarak 5700 xt tercih etmeli miyim ?
Teşekkür ederim. Toplam ne kadar harcamıştın monitör hariç monitörünü çok beğendim bu arada güle güle kullan.

Peki ekran kartı olarak 5700 xt tercih etmeli miyim ?

Teşekkür ederim. Toplam ne kadar harcamıştın monitör hariç monitörünü çok beğendim bu arada güle güle kullan.
Ben tereddütsüz Nitro+ 5700XT alırdım. Siz bilirsiniz. Kimileri sorunlar yaşadıklarını dile getiriyor, kimileri benim RX570'te nasıl sorun yaşamıyorsam aynı şekilde sorun yaşamadıklarını dile getiriyor.

5700xt 1080p için fazla olduğunu okumuştum hocam ve 300 TL civarlarında fark oluyor bu sebepten ötürü ben 5700 seçmiştim. Yine de karar sizin ve modellerini iyi araştırıp almalısınız ısınma sorununa dikkat edin.
7400 TL tutmuştu hepsi birlikte hocam. 1300 TL ile de monitörü almıştım. Şöyle birşey var ben kendim toplanmaya güvenmediğim için toplama aldım ama eğer kendim toplarım derseniz yani parçaları ayrı ayrı bulup farklı yerlerden alırsanız daha uyguna gelir

Son düzenleme:
5700 ile
Sizce 5700xt + r5 3600x benim için iyi bir sistem olur mu bütçemin dışına çıkar mıyım ?
Çok teşekkürler umarım kısa zamanda iyi bir pc sahibi olurum.

Ben 2060 olarak inno3d markasını tercih etmeyi düşünüyordum. Fiyat olarak 2200 tl sizce bu markadan vazgeçeyim mi ?
Marka pek bilindik değil ve biraz daha ekleyip normal halinde 2070 super hız aşırtma ile 2080 zorlayan bir kart almak varken o marka ve o modele para vermek istemezsin bence.

INNO 3D 1660Ti kullandım 2-3 ay ve arkadaşım da aylardır sorunsuz kullanıyor. Gayet ağır ve kaliteli bir soğutma bloğu var. Asus DUAL ve TUF gibi modellere beş basar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…