7.000-8.000 TL ofis için bilgisayar tavsiyesi

EMRE GÜRAN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
elektrik teknikeri/muhasebeci
Merhaba ofis için bilgisayar arıyorum bütçe 7k-8k lakin 10K'ya kadar çıkabilir. Bilgisayarda kullanacağım uygulamalar Excel Word vb. ayrıca logo GO (eski sürüm)
Laptop istemiyorum tercihen all-in-One bilgisayar olsun(eğer makul bir kasa çıkarsa o da olabilir). Şu ana kadar Casper-HP ve Lenovo'nun all-in-One bilgisiyarlarına baktım. Ancak karar veremedim. Her türlü öneri ve fikirlere açığım.

Size tavsiyem baktıklarınız arasında APU olanı tercih edin. RAM olarak ta 2x8 DUAL CHANNEL olsun. Marka vs... sizin tercihinize kalmış.

Merhaba ofis için bilgisayar arıyorum bütçe 7k-8k lakin 10K'ya kadar çıkabilir. Bilgisayarda kullanacağım uygulamalar Excel Word vb. ayrıca logo GO (eski sürüm)
Laptop istemiyorum tercihen all-in-One bilgisayar olsun(eğer makul bir kasa çıkarsa o da olabilir). Şu ana kadar Casper-HP ve Lenovo'nun all-in-One bilgisiyarlarına baktım. Ancak karar veremedim. Her türlü öneri ve fikirlere açığım.

@Canopat
AIO tercih etmemin sebebi masamın daha kompakt olması için ve daha az yer kaplaması için şimdiki bilgisiyarım kasa ve ben muhasebe bölümüne baktığım için masada hoparlör şirket telefonu vb. birçok şey var maalesef masamı büyütücek durumda değilim oda müsait değil. Onun için AIO tercih etmek zorundayım.

Geri
Yukarı