7.000 TL bisiklet önerisi

AlperW

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bisiklet almak istiyorum. Boyum 1.85, kilom 90. Pek şehirlik bir yerde yaşamıyorum, genelikle çakıl falan. Max 7K olarak belirledim ama arttirabilirim duruma göre. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Mosso Wildfire M - 29'' Jant 18'' (L) Kadro - Hyd - Dağ Bisikleti (Lime - Siyah) Tavsiye ederim. Mosso iyidir.

Xc 100'üm vardı. Malzeme kalitesi berbattı. Kullanılan frenler dandikti çabucak erimişti. Ayaklığı kırılmıştı durduk yerde. Çok dandik bir zinciri vardı. Bakımını yapmama rağmen sürekli atıp duruyordu. Bir gün bisiklet grubuyla yola çıkmıştım ve zincir kopmuştu. O olaydan sonra satmıştım. Bu bisiklete bulaşmayın derim. Xc 100'den sadece başlangıç bisikleti olur.

Son düzenleme:
29 yada 28 jant olmasini tercih ediyorum boyumda dolayi

29 ya da 28 jant olmasini tercih ediyorum boyumda dolayi

28 jant dağ bisikleti yok. 29 jant ise 190 üstü için tercih edilir ama kadro düşükse olabilir.

Mosso Wildfire M - 29'' Jant 18'' (L) Kadro - Hyd - Dağ Bisikleti (Lime - Siyah) Tavsiye ederim. Mosso iyidir.

XC 100'üm vardı. Malzeme kalitesi berbattı. Kullanılan frenler dandikti çabucak erimişti. Ayaklığı kırılmıştı durduk yerde. Çok dandik bir zinciri vardı. Bakımını yapmama rağmen sürekli atıp duruyordu. Bir gün bisiklet grubuyla yola çıkmıştım ve zincir kopmuştu. O olaydan sonra satmıştım. Bu bisiklete bulaşmayın derim. XC 100'den sadece başlangıç bisikleti olur.

8400 TL olsa bütçe XC100 önermem zaten. Bütçenin Max ne kadar olacağını bilirsek daha mantıklı öneriler verilir.
Ayrıca 7000 TL ye HD yok düzgün attığım XC100'ü tercih etmeyiniz.

Son düzenleme:

XC 100'üm vardı. Malzeme kalitesi berbattı. Kullanılan frenler dandikti çabucak erimişti. Ayaklığı kırılmıştı durduk yerde. Çok dandik bir zinciri vardı. Bakımını yapmama rağmen sürekli atıp duruyordu. Bir gün bisiklet grubuyla yola çıkmıştım ve zincir kopmuştu. O olaydan sonra satmıştım. Bu bisiklete bulaşmayın derim. XC 100'den sadece başlangıç bisikleti olur.

Bütçemi aşıyor dostum ama seçeneklerim

28 jant dağ bisikleti yok. 29 jant ise 190 üstü için tercih edilir ama kadro düşükse olabilir.

8400 TL olsa bütçe XC100 önermem zaten. Bütçenin Max ne kadar olacağını bilirsek daha mantıklı öneriler verilir.
Ayrıca 7000 TL'ye HD yok düzgün attığım XC100'ü tercih etmeyiniz.

27.5 küçük kalmazmi. Ikinci el tavsiyesinde de bulunabilirsiniz. Yoğun olduğum icin cok bakamıyorum oyle seylere https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ites-hidrolik-fren-garantili-1113983198/detay

Yeni konular

Geri
Yukarı