7.000 TL civarında alınabilecek en iyi monitör ViewSonic XG2431'mi?

Bütçe
7000 tl

Akın Güdek

Picopat
Daha fazla  
Monitör
ViewSonic XG2431
Arkadaşlar benim Gaming laptopum var ama 60 Hz olduğu için pek bir anlamı yok. Laptopum HDMI 2.0 desteklediğinden dolayı monitör almaya karar verdim. Sizce 7K bandına kadar alabileceğim en iyi monitör bu mu? CS:GO ve Valorant oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blur Busters sertifikası kafamı çok karıştırdı açıkçası. Yapılan testlerde ghosting konusunda o kadar iyi ki piyasadaki çok üst düzey monitörlere kafa tutuyor. Valorant ve CS:GO oyuncusu olarak benim için GTG ve ghosting değerleri çok önemli olduğundan başka monitörlere çok yaklaşamıyorum nedense.

Arkadaşlar benim Gaming laptopum var ama 60 Hz olduğu için pek bir anlamı yok. Laptopum HDMI 2.0 desteklediğinden dolayı monitör almaya karar verdim. Sizce 7K bandına kadar alabileceğim en iyi monitör bu mu? CS:GO ve Valorant oynuyorum. Şimdiden teşekkürler.

240Hz monitörler arasında o bütçede en iyisi XG2431'dir. Genel olarak Samsung Odyssey G4'den de daha iyi bir monitör o yüzden XG2431'i tercih etmenizi öneririm.

Hocam bir şey daha sorabilir miyim? XG2431'i PureXP ile kullanmak istiyorum. Ama onla birlikte kullandığımda FreeSync özelliği devre dışı kalıyor. Fps'yi 240'a sabitlersem hiçbir sorun olmaz değil mi?

Hocam bir şey daha sorabilir miyim? XG2431'i PureXP ile kullanmak istiyorum. Ama onla birlikte kullandığımda FreeSync özelliği devre dışı kalıyor. Fps'yi 240'a sabitlersem hiçbir sorun olmaz değil mi?

FPS oyunlarında PureXP'yi kullanırken hikayeli oyunlarda FreeSync kullanabilirsiniz. O şekilde sorun yaşamazsınız diye umuyorum. FPS oyunlarında da 240 FPS'in altına düşmediğiniz sürece ekran yırtılması yaşamazsınız.

Hocam cahilliğimin kusuruna bakmayın 😅 FreeSync'nin kapalı olduğu durumlarda FPS değerim 240 FPS üzerine çıkarsa asıl o zaman yırtılma olmaz mı? Birkaç yerde öyle okudum çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı