7.000 TL GTX 1080'li sistem toplama

Soğutucu R5 1600'ün kutusundan çıkıyor. Ek olarak almanıza gerek yok. @Tarik7703 Gideceğin (İnşallah) üniversite şu an bulunduğun şehirde mi? Kasanın taşınması açısından sordum.
Kasayı taşırken tamamen sökerek götürüp birleştirebilirim. Ryzen 5 1600 dan çıkan fanlar 4.0 ghz'e overclock etmeye yeter mi ?

Yetmez, yettirmeye çalışırsanız aşırı ısınır işlemci. Kasanın boyutunu kastediyorum taşıma derken, taşıyabilir misiniz büyük bir kasayı?
Yalova'da yaşıyorum. İDO ile İstanbul'a 1 saat. Yenikapı'dan da hangi üniversteyi kazanırsam o semte taksiyle giderim. Sizce bir sorun olur mu? Boyut konusu farketmez benim için.

Yalova'da yaşıyorum. İDO ile İstanbul'a 1 saat. Yenikapı'dan da hangi üniversteyi kazanırsam o semte taksiyle giderim. Sizce bir sorun olur mu? Boyut konusu farketmez benim için.
Tamam ya, taksi dediniz ya, iş bitmiştir. Rahat olun, bir sorun çıkacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Ama dediğiniz gibi parçaları söküp üniversitede tekrar takın, ne olur ne olmaz, parçaların başına bir şey gelmesin de :)

Tamam ya, taksi dediniz ya, iş bitmiştir. Rahat olun, bir sorun çıkacağını hiç mi hiç sanmıyorum. Ama dediğiniz gibi parçaları söküp üniversitede tekrar takın, ne olur ne olmaz, parçaların başına bir şey gelmesin de :)
Ee 7 bin lira bilgisayar alıp da taksiye 30 lira vermemek ayıp olur. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı