7.000 TL'ye kadar telefon önerisi

anladım hocam.Kafama tek takılan ekranın tft olması cok soluk gelecegınden kafamı karıştırııyor.
Ekranı sizin önemli galiba.

Bunu alın o zaman. Super AMOLED ekrana sahip.

Malum dolar yukselıyor var mı bir onerınız 7 bin TL'ye kadar benım ıcın ekran renklerı onemlı ve sosyal medyalar ıcın alıyorum. Oralarda takılıyorum oyun cok oynamıyorum. hoparlörde onemlı

Redmi Note 10s. M23 önermem çünkü ekranı çok kötü, memnun etmez.

Evet M23 düşünoydum ekranı kotu dedigınız gibi fakat 10s de satıcılar ithalatçi garantılı olarak satıyor Xiaomi Türkiye garantılıler en az 7500 TL oluyor o yuzden pek dusunmedım var mı başka ekranı ıyı ve dedıklerıme uyan bıldıgıniz?

İkinci el SE 2.

Zaten iPhone 6'dan gecıyorum cok fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet M23 düşünoydum ekranı kotu dedigınız gibi fakat 10s de satıcılar ithalatçi garantılı olarak satıyor Xiaomi Türkiye garantılıler en az 7500 TL oluyor o yuzden pek dusunmedım var mı başka ekranı ıyı ve dedıklerıme uyan bıldıgıniz?

Performans ve kamera anlamında çok fark var. Boyut aynı, pil konusunda da pek beklentiniz olmasın.

Maalesef şu anki piyasa şartlarında stok, fiyat ve güvenilirlik açısından pek fazla seçenek bulunmuyor.

Bütçeyi arttırıp Samsung Galaxy A54 5G tercih edebilirsiniz.

Maalesef şu anki piyasa şartlarında stok, fiyat ve güvenilirlik açısından pek fazla seçenek bulunmuyor.

Bütçeyi arttırıp Samsung Galaxy A54 5G tercih edebilirsiniz.
o kadar çıkamam zaten telefonu o kadar fazla kullanan biri değilim

Performans ve kamera anlamında çok fark var. Boyut aynı, pil konusunda da pek beklentiniz olmasın.
o zman benım ıcın ıyı olmaz samsung da var mı bi onerınız?

Evet M23 düşünoydum ekranı kotu dedgıınız gibi fakat 10s de satıcılar ithalatçi garantılı olarak satıyor xiami Türkiye garantılıler en az 7500 TL oluyor o yuzden pek dusunmedım var mı başka ekranı ıyı ve dedıklerıme uyan bıldıgıınz.

Boyut aynı ama işlemci, kamera ve hoparlör olarak çok fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı