7.000TL ekran kartı önerisi

Bütçe
7000

JarvisM

Hectopat
Arkadaşlar 7000-7500TL bütçe ile ay sonu almak için ekran kartı arıyorum. 2.el olabilir, illaki sıfır olması gerekmiyor.

Tek aklımdaki soru işareti 2.el aldığım kartta mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim, veya anlayabilir miyim?

Önerilerinizi bekliyorum.

3300X var, güç kaynağım ise 550W GigaMax 80+

Son düzenleme:
Sıfır olarak RX 6600.
İkinci el 6600 XT, RTX 3060, RX 6700 (XT olmayan) bakabilirsin. En ideal onlar olur 3300X için, kalan para da cebinde kalır ya da sonradan işlemci yükseltirsin.
5600x'e geçmeyi düşünüyorum yakın zamanda, 7000-7500 aralığında 2.el 3070ler bulunuyor.

Bunlar nasıldır ? Bu ilanlar güvenli midir ?

kutu fatura ve garantisi varsa alınabilir. İçiniz rahat etmezse buraya atın bakalım.
Bu tarz ilanlara bakıyorum şu aralar kafamda piyasası hakkında fikir oluşsun diye.

Alacağım zaman almaya karar verdiğimi atacağım tekrardan.

Kutu fatura ve garantisi varsa alınabilir. İçiniz rahat etmezse buraya atın bakalım.

Mehabalar bu ilanda karar kıldım. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...x-3070-gigabyte-aorus-master-1128346933/detay

Satıcı ile buluşup almayı düşünüyorum. 2021'in 3.ayında İtopya'dan almış garantisi olduğunu söylüyor. Garantisi 3 yıl sürüyor mu Aorus ekran kartlarının? 5dk FurMark testinde kapalı, fansız kasada 85derece görüyor, 34-85 arası yazıyor. Alınca Gigabyte'dan termal macun ve pad değiştirmeyi düşünüyorum garanti kapsamında ise. Eğer bunun garantisi yok derseniz başka kartlara yöneleceğim.

@madmrfrosty

Son düzenleme:
Bu tarz ilanlara bakıyorum şu aralar kafamda piyasası hakkında fikir oluşsun diye.

Alacağım zaman almaya karar verdiğimi atacağım tekrardan.

Mehabalar bu ilanda karar kıldım. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...x-3070-gigabyte-aorus-master-1128346933/detay

Satıcı ile buluşup almayı düşünüyorum. 2021'in 3.ayında İtopya'dan almış garantisi olduğunu söylüyor. Garantisi 3 yıl sürüyor mu Aorus ekran kartlarının? 5dk FurMark testinde kapalı, fansız kasada 85derece görüyor, 34-85 arası yazıyor. Alınca Gigabyte'dan termal macun ve pad değiştirmeyi düşünüyorum garanti kapsamında ise. Eğer bunun garantisi yok derseniz başka kartlara yöneleceğim.

@madmrfrosty
Valla ben ekran kartı alırken fiyatlar böyle değildi. 2. el 3070 7500 eder mi bilemedim.

Arkadaşlar 7000-7500TL bütçe ile ay sonu almak için ekran kartı arıyorum. 2.el olabilir, illaki sıfır olması gerekmiyor.

Tek aklımdaki soru işareti 2.el aldığım kartta mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim, veya anlayabilir miyim?

Önerilerinizi bekliyorum.

3300X var, güç kaynağım ise 550W GigaMax 80+

Bunu tercih edebilirsiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı