7.1 ile 7.1 olmayan kulaklık arasındaki fark nedir?

Teşekkür ederim sizin öneriniz nedir peki bu arada bütçem 6500'a kadar çıkabiliyor.
Kulakliklarla ilgili bir bilgim yok. Gamepower Fujin 7.1 kulaklik kullaniyorum ve gayet rahat. Ses kalitesi acayip guzel. Mikrofonu mukemmel olmus sadece mikrofonunu kullanmak icin satin alanlar bile var.

Kulaklık icin 3.5k ustune cikmaya gerek yok.

Kulakliklarla ilgili bir bilgim yok. Gamepower fujin 7.1 kulaklık kullanıyorum ve gayet rahat. Ses kalitesi acayip guzel. Mikrofonu mukemmel olmus sadece mikrofonunu kullanmak icin satin alanlar bile var.

Teşekkür ederim.

Kulaklık icin 3.5k ustune cikmaya gerek yok.

Anladım sağ olun önerileriniz için.

İkisi de stereodur. Birisi yazılım desteğiyle sanal sürücülerle çevresel veya 3D ses ortamı oluşturmayı amaçlar. Birisi sadece sağ ve sol ayrımı yapmayı amaçlar. Kalite açısından Sennheiser HD560s önerebilirim. Mikrofon ihtiyacınız varsa da Arctis Pro Wireless bakabilirsiniz.
6500 lira gibi ciddi bütçelere çıkmışken bence oyuncu ürünü almayın. Kulaklık kulaklıktır. Hi-Fi kulaklıklar daha net ses verir. Çok çevresel ses isterseniz de Dolby Atmos for headphones alırsınız. Pahalı bir yazılım değil. @EsDeatH2

Pek bilgim olmadığı için bakıp araştıracağım teşekkür ederim.

Önceliğiniz oyunsa kablosuz Razer Blackshark V2 Pro öneririm.
İncelememin faydası olur belki:
Oyunun yanı sıra müzikte de idare eder (oyuncu kulaklığına göre).

Cloud 2 Wireless'da dip ses gibi sorunlardan bahsediyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

7.1 alınmamalıdır. Sanal surround olarak geçen yazılımsal 7.1 teknolojileri sesi netlikten ve kaliteden uzak kılar ve yapmacıklaştırır. Gerçek 7.1 teknolojisi ise kulaklıkların sürücü çaplarının dar olması sebebiyle düzgün gelişemedi. 7.1 hoparlör alanında çok mantıklı bir seçenek ama kulaklık olarak önermiyorum. Aradığınız ses sahnesi ve netlikse bunu stüdyo kulaklıklarında bulabilirsiniz. Ayrıca stüdyo kulaklığı aldıktan sonra 7.1 teknolojisiyle alakalı yazılımları satın alıp isterseniz kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun odaklı bir sistem kuracaksanız Creative markasının oyun odaklı 7.1 destekleyen ses kartları ve iyi bir stüdyo kulaklığı alabileceğiniz en iyi oyuncu kulaklığından emin olun çok çok daha iyi olur. Eğer seçimde zorlanıyorsanız Rehber: Kulaklık seçme rehberi bu linkten yeterli bilgiyi edinebilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Önceliğiniz oyunsa kablosuz Razer BlackShark V2 Pro öneririm.
İncelememin faydası olur belki:
Oyunun yanı sıra müzikte de idare eder (oyuncu kulaklığına göre).

Cloud 2 Wireless'da dip ses gibi sorunlardan bahsediyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

İncelemeyi okudum elinize sağlık biraz daha araştırıp olmadı bunu alacağım.

İkisi de stereodur. Birisi yazılım desteğiyle sanal sürücülerle çevresel veya 3D ses ortamı oluşturmayı amaçlar. Birisi sadece sağ ve sol ayrımı yapmayı amaçlar. Kalite açısından Sennheiser HD560s önerebilirim. Mikrofon ihtiyacınız varsa da Arctis Pro Wireless bakabilirsiniz.
6500 lira gibi ciddi bütçelere çıkmışken bence oyuncu ürünü almayın. Kulaklık kulaklıktır. Hi-Fi kulaklıklar daha net ses verir. Çok çevresel ses isterseniz de Dolby Atmos for headphones alırsınız. Pahalı bir yazılım değil. @EsDeatH2

Arctis Pro Wireless 8900 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı