7.1 kulaklık nereye takılarak kullanılmalı?

254182

Hectopat
Krallar merhaba. Şimdi ben normalde Rampage'in ucuz bir kulaklığını kullanıyordum. Anakarta takınca az ses alıyordum kasanın ön girşine takınca 2-3 katını alıyordum. Şimdi 7.1 kulaklık aldım bunu anakarta mı takmalıyım yoksa kasanın önüne mi? (kasanın önüne ya da anakarta takarsam 7.1 özelliğini kullanamam diye korktuğum için soruyorum)

Bazen eski anakartlarda girişlerin metal kısımları oksitlenmişse veya tozlanmışsa takılan jak ile yeteri kadar verimli ses alınamayabilir. Çok fakettirmez ama arka taraftakiler daha iyi oluyor genelde.

Ayrıca ucuz kulaklıktaki 7.1 ses bana aşırı abartı geliyor. Ses uzmanı değilim ama bir şekilde hileyle karışık 7.1 ses koyduk diyorlar. Bu yüzden beklentiyi çok yüksek tutmamamalı.

Bazen eski anakartlarda girişlerin metal kısımları oksitlenmişse veya tozlanmışsa takılan jak ile yeteri kadar verimli ses alınamayabilir. Çok fakettirmez ama arka taraftakiler daha iyi oluyor genelde.

Ayrıca ucuz kulaklıktaki 7.1 ses bana aşırı abartı geliyor. Ses uzmanı değilim ama bir şekilde hileyle karışık 7.1 ses koyduk diyorlar. Bu yüzden beklentiyi çok yüksek tutmamamalı.

Gamepower Medusa aldım vallahi şimdi o kadar memnunum ki anlatamam o kadar kulaklık geçmişim var Medusa bir başka.

Geri
Yukarı