7.1 nasıl aktif edilir?

Biyonla

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben yeni Gamenote H2002D aldım ve hala ses kasamıyorum sanal 7.1 indirsem katkısı olur mu? Stereo kullanıyorum ona rağmen kasamadığım için soruyorum ve 7.1'i sanal olarak nasıl indirebilirim?

Sistem sesleri > Kulakliginin ustune sag tik bas ve ozelliklere gir > sekmelerden uzamsal seslere gir ve oradaki secenegi etkinlestir.

Arkadaşlar merhaba ben yeni Gamenote H2002D aldım ve hala ses kasamıyorum sanal 7.1 indirsem katkısı olur mu? Stereo kullanıyorum ona rağmen kasamadığım için soruyorum ve 7.1'i sanal olarak nasıl indirebilirim?

Arkadaşların dediği gibi Windows Sonic'i açın. Bu arada kulaklıktan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum da.

Arkadaşların dediği gibi Windows Sonic'i açın. Bu arada kulaklıktan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum da.
Çok rahat ve sesi de gayet iyi bassı test etmedim ama acayip rahat
Ses ayarlarından Windows Sonic'i aç 7.1 ile aynı işlevi görüyor.

Onu yapamadım sürekli kapalı olarak geri aldı. Şu an (fotoğraf aşağıda) 7.1 açık mı?

Dosya Ekleri

• 20220522_102805.jpg
    20220522_102805.jpg
    152,8 KB · Görüntüleme: 404
Son düzenleme:
Şöyle bir video buldum belki işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam halletim sağ ol ama 7.1 çalışmıyor onu indirebileceğim sanal paralı 7.1 yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı