7.1 Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

GSP 350'dense game one daha çok ilgimi çekti acaba hangisi daha iyidir ?

Game One alacağım muhtemelen ama ses kartı alamam. Acaba anakartımın (Asus maximus 8 hero) ses kartı yeterli olmaz mı ?
50 ohm direnç var bu kulaklıkla sanmıyorum hiç bir anakart yetmez.
GSP 600 alabilirsin onun direnci daha düşük daha iyi performans verecektir.

Ben asus centrion ve asus strix 7.1 gerçek ses kulaklık kullandım. Elime hyperx cloud 2 de geçti. İnanın bana asus kulaklık gibi pubg de ses kasamadım. Asus alabilecek gücünüz varsa mutlaka alın. Bizzat kendim denedim gerçek ses ayrı güzellik.
Rog Centurion ve Strix 7.1 arasında ciddi bir fark var mı? Bende Strix 7.1 varda, Centurion'a geçmeye değer mi?

Merhaba @NESTER34

Sana bir kaç soru sormak istiyorum 5 gün sonra Sennheiser GSX 1000 almayı düşünüyorum. Bir kaç yorumunda Sennheiser kulaklıklarına yönlendirmeyi sağlıyor gibisinden bir kaç yorum okudum, Sennheiser'in müzik, ses kalitesi oldukça güzel fakat bass konusun da eksiklik yaşıyor, bende bass'ı sevdiğim için genel olarak basslı müzikler dinliyorum. Şu an ki kulaklığım Steelseries Siberia v2 yaklaşık 3-4 ay sonra değişeceğim gibi duruyor kulaklık padleri yırtılmaya başladığı için.

Soruma gelecek olursak Sennheiser GSX 1000 pek ucuz değil, Sennheiser kulaklıkları dışında diğer kulaklıklarla tam uyum olmama gibi bir sorun olabilir mi? Almalı mıyım yoksa Creative'nin ses kartlarına mı yönelmeliyim, Batuhan.A kullanıcısının önerdiği üzere Dahili değilde, harici ses kartı almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba @NESTER34

Sana bir kaç soru sormak istiyorum 5 gün sonra Sennheiser GSX 1000 almayı düşünüyorum. Bir kaç yorumunda Sennheiser kulaklıklarına yönlendirmeyi sağlıyor gibisinden bir kaç yorum okudum, Sennheiser'in müzik, ses kalitesi oldukça güzel fakat bass konusun da eksiklik yaşıyor, bende bass'ı sevdiğim için genel olarak basslı müzikler dinliyorum. Şu an ki kulaklığım Steelseries Siberia v2 yaklaşık 3-4 ay sonra değişeceğim gibi duruyor kulaklık padleri yırtılmaya başladığı için.

Soruma gelecek olursak Sennheiser GSX 1000 pek ucuz değil, Sennheiser kulaklıkları dışında diğer kulaklıklarla tam uyum olmama gibi bir sorun olabilir mi? Almalı mıyım yoksa Creative'nin ses kartlarına mı yönelmeliyim, Batuhan.A kullanıcısının önerdiği üzere Dahili değilde, harici ses kartı almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sennheiser disinda nasil etki yapar bilmiyorum ama benim kullandigim kulaklik bas konusunda bence yeterli kulaklarimi titretiyor. Creative daha iyi bir secim olacaktir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı