7.1 Surround Teknolojisi nedir?

yalnız bakın game power medusa adlı bir kulaklık çıkardı asus un bir çok oyuncu kulaklığından daha iyiydi o marka gelişip birçok şeye imza atabilirdi ama siz 1 kere kullanmadan kötülediniz ayrıca şimdi yazacaksınız gerçek 7.1 değil çok düşük bir kulaklık ama yetebiliyor insanlara yani bir e_spor takımda değilseniz yeterli olacağını tahmin ediyorum(yorumu okuduysanız teşekkür ediyorum)

Aldığın model ne? Büyük ihtimal sanal 7.1 headset aldın ve sanal 7.1'ler yazılım üzerinden aktif edilir. Steelseries'te Engine 3, Logitech'te Gaming Software, Corsair'de CUE, Razer'de Synapse gibi yazılımlar bulunur.

Sanal 7.1'i açıklayacak olursak 2 sürücüden 8 sürücü varmış gibi ses almaktır. Gerçek 7.1 kulaklıklarda ise sağ ve solda 7+1 sürücüler bulunur. Sanal 7.1'lerin hiçbiri, stereo kalitesi iyi bir kulaklıktan güzel ses veremez. Çoğu profesyonel oyuncu da oyunlarda sanal 7.1 kullanmaz. Ya stereo ya da gerçek 7.1 kullanırlar.

Ben sanal 7.1'lerin hepsini göz boyama amaçlı görüyorum. Çok gerekli değil.
Bende rampage miracle x1 var ve driver'ını indirdim uygulamada sanal 7.1 özelliği var açarsam sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı