7.500 TL Laptop Tavsiyesi

Justpub

Hectopat
Bir arkadaşım laptop tavsiyesi istiyor. Bu konuda çok bilgim olmadığı için size danışmak istedim. Maksimum bütçesi 7.500 TL sorun çıkartmayacak güncel oyunları oynayabilecek bir ürün arıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyoruz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
.
ASUS güzel indirim yapmış 1-2-3 Nisan için. Gerçi bu ürünün RAM'i 8 GB fiyatı da bir tık aşıyor.

Hocam ikizde aynı ASUS ürününü önerdiğiniz için ilk önceliğim o. RAM takviyesi yapma şansım var mı acaba? Garantiyi bozar mı?

Hocam ikizde aynı ASUS ürününü önerdiğiniz için ilk önceliğim o. RAM takviyesi yapma şansım var mı acaba? Garantiyi bozar mı?
ASUS yetkili servisi ile iletişime geçin. Ben şu model laptobu alıp RAM takviyesi yapmak istiyorum, garantiyi bozar mı diye sorun. Şimdiden hayırlı olsun.

RAM takviyesi yapılırken iç aksam zarar görmediği sürece sıkıntı olmaz diye biliyorum. Tabi ki danışın yetkili servise. Ben daha 2 gün önce RAM ve M.2 SSD güncellemesi yaptım laptopuma bir sıkıntı olmaz dediler. Bütçe tabii ki önemli hocam burası da sorup yardım alabileceğiniz bir forum hiç sıkıntı yok elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

.
Ben de bunu buldum Ryzen 7 var içinde güzel de indirimi var bakabilirsiniz.
Ram takviyesiyle beraber 7.000 tl civarına gelir.
@HABAR arkadaşımızın attığında da ekran kartı güzel seçim size kalmış. Ryzen mobil işlemciler hakkında çok bilgiye sahip değilim. İyi araştırın.

RAM takviyesi yapılırken iç aksam zarar görmediği sürece sıkıntı olmaz diye biliyorum. Tabi ki danışın yetkili servise. Ben daha 2 gün önce RAM ve M.2 SSD güncellemesi yaptım laptopuma bir sıkıntı olmaz dediler. Bütçe tabii ki önemli hocam burası da sorup yardım alabileceğiniz bir forum hiç sıkıntı yok elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

.
Ben de bunu buldum Ryzen 7 var içinde güzel de indirimi var bakabilirsiniz.
Ram takviyesiyle beraber 7.000 tl civarına gelir.
Bu bütçede daha yüksek FPS için ekran kartına yüklenmek daha mantıklı olur hocam. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı