7, 500TL'ye kadar laptop önerisi

Hem iş hem de eğlence amaçlı kullanabileceğim bir laptop önerir misiniz?
Bütçe biraz artarsa:

Veya MSI Bravo 15 serisinin modellerine bakabilirsiniz.
Arkadaş bilmiyor olabilir ben yine söyleyeyim; malzeme kalitesi berbat :)

@377660 YouTube'a ben bu modeli biraz araştırdım alan kullanan insanlar öneriyor ama o ne olacak🙂🤔
Malzeme ve soğutma kalitesinin kötü olduğunu herkes biliyor ki bu bütçeye bu donanımları verip soğutma ve kasadan kısmayan bir marka tanımıyorum. Yani kısmak zorunda.
Ek olarak çoğunlukla sponsorlu oluyor veya detaylı incelenmiyor. Onlar önerebilir ama bu dizüstünün kötü soğutmasını ve malzemesinin olduğunu değiştirmez :)

Ben indirime girmiş diye önermiştim Casper aslında çok gelişti servisi falan ben Casper'ın yerinde olsam bu ön yargıyı kırmak için cihaz alıp memnun olmayan herkese yeni hediye cihaz verirdim hem bu sayede daha fazla satardı.

Ben indirime girmiş diye önermiştim Casper aslında çok gelişti servisi falan ben Casper'ın yerinde olsam bu ön yargıyı kırmak için cihaz alıp memnun olmayan herkese yeni hediye cihaz verirdim hem bu sayede daha fazla satardı.
Bu milyonlarca zarar demek. Servisi iyi olabilir ama servisinin iyi olması maalesef dizüstünün iyi yapmaz. Her ay servise gitmek var, evinde kafan rahat dizüstü'nde takılmak var.
Bu arada bu modelleri hâlâ aynı.

Eğer sen Casper olsaydın sana ilk tavsiyem kaliteli mallar üretmeniz olurdu.

Geri
Yukarı