7-8 bin telefon önerisi

@564300 S21 bu fiyata bul da görelim. Keyfimizden önermiyoruz. Ne kadar eskise de o fiyattaki sıfır cihazlardan çok daha iyi cihaz.

Evet çok çok iyi telefon Snapdragon 865 çok iyi ben çok memnunum telefonumdan seviyorum telefonumu ama ben 8000 TL'ye aldım aldığım yerde 11500 olmuş üstüne biraz daha eklenip S21 daha mantıklı.

Bende yakın bir zamanda S20 FE Snapdragon almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla önermiyorsunuz. Instagram, YouTube ve dizi izleyen birisi için günü çıkarır mı? Oyun olarak şu anda hiçbir şey oynamıyorum.

4500 mAh o kadar da iyi değil ama ben oyun oynayarak 120 Hz 7 saat ekran süresi alıyorum.
A73 mantıklı bir seçim bence.

4500 mAh o kadar da iyi değil ama ben oyun oynayarak 120 Hz 7 saat ekran süresi alıyorum.
A73 mantıklı bir seçim bence.

iPhone 7 ile günü çıkarabilen birisiyim ki artık Apple tarafına bulaşmak istemiyorum. Şu anda 1960 mAh ile günü çıkarıyorsam 4500 bana kat kat daha iyi gelir gibi. Teşekkür ederim cevapladığınız için.

Bende yakın bir zamanda S20 FE Snapdragon almayı düşünüyorum. Anladığım kadarıyla önermiyorsunuz. Instagram, YouTube ve dizi izleyen birisi için günü çıkarır mı? Oyun olarak şu anda hiçbir şey oynamıyorum.

Herkes takmış S20 FE snapdragona ondan alacağım deyip duru daha mantıklıları var o telefon dışında sırf Snapdragon 865 için alanlar da var ve film vs izliyorsanız o kadar para vermeyin süper AMOLED ekran M52 alın çok çok iyi hem Snapdragon 778g.

Adamın bütçesi yok. 10.500 TL ayrıca S20 FE. Arada 2000 TL fark var.

Aldığım yerde 11500 TL ama ben internetten almadım.

Önereceğim cihazlar.
Bunlar mükemmel hem paranız yanınıza kalır.
M52.
A52s.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı