7-8 bin TL elektrogitar önerisi

ercanruman

Decapat
Daha fazla  
Amfi + gitar için 7000-8000 bütçem var. Hss istiyorum. Hard rock çalmak istiyorum. Linking park tonu veya Guns N'Roses gibi tonlar istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Epiphone Studio-les paul falan bakardım 2.el.

Hocam bende istiyorum da acaba 5 k bir fiyata 2. el Yamaha bulabilir miyim?
Ve ek olarak amfisiz elektro çalmak saçma mı? Cebimde ek para olmadığından elimdeki para ile maximum kalitede elektrogitar alıp amfiye para harcamak istemiyorum. Mini amfi olursa bakarız.

Hocam bende istiyorum da acaba 5 k bir fiyata 2. el Yamaha bulabilir miyim?
Ve ek olarak amfisiz elektro çalmak saçma mı? Cebimde ek para olmadığından elimdeki para ile maximum kalitede elektrogitar alıp amfiye para harcamak istemiyorum. Mini amfi olursa bakarız.

Kanka mesela elektroyu şimdi alıp 1-2 ay sonra amfi alacaksan götürür. Ama 1 yıl almayacaksan yine götürür, ses geliyor biraz ama sıkılırsın. Ona göre hesap et.

Anladım teşekkür ederim, ucuz ama kaliteli bildiğininz bir elektrogitar var mı?

Kanka elektrogitar şunu alayım geçeyim gibi olmuyor. Her elektrogitar ile her müzik çalınır ama en çok çalacağın tarzı seçmen lazım biraz ses farkları oluyor. 4000 TL civarı ikinci el gitar alıp 1000 TL civarına da ses kartı alabilirsin sanırım. Yamaha sorduğun için metal, rock tarafında olduğunu tahmin ediyorum. 4K ile 2.el jackson, Ibanez veya özel ilgin varsa Yamaha bulabilirsin. İlk kez başlıyorsan Floyd rose köprüsünü en son seçenek düşün başlangıçta. Bir de onunla uğraşmak zor olabilir. Almadan iyice araştır. Mesela gözüne bir gitar kestirdin video incelemesine bak, yorumlarına bak videonun. Rock ile ilgili forumlar var (umarım yasak değildir söylemek) oralarda modelin ismini yaz yorumlarına falan bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı