7-8 bin TL Gaming laptop önerisi

7-8k ile Gaming laptop önerisi.

MSI GF63-65, HP Pavilion, Monster Abra, Dell Gaming ve Casper Excalibur ürünlerini bu bütçede tercih etmemenizi öneririm. Rekabeti arttırmak için çıkarılan modellerin çoğu kalitesiz ve sorunlu.
Lenovo, MSI GL65 ve Acer markalarını tercih etmenizi öneririm.
GTX 1650 Ti:
GTX 1650:

Bütçe 100 TL artar ise bu:
Artmaz ise bu:

Yüz TL artar ise dediğiniz laptopun aynı ekran kartı olanı Trenyol'da var. Bazı özellikleri değişik sanırım. Linkini atıyorum birazdan.

Bu arada 7700'e 144 Hz olmayan ama 1650 Ti olan versiyon var.

Bir şey daha eklemek istiyorum. Bu fiyat segmentinde Ryzen 5 4600-H hükmediyor. Gerçekten 4600-H ve GTX 1650 veya 1650 Ti olan bir laptop almak isterdim ama nerede.

Son düzenleme:
Yüz TL artar ise dediğiniz laptopun aynı ekran kartı olanı Trenyol'da var. Bazı özellikleri değişik sanırım. Linkini atıyorum birazdan.

Bu arada 7700'e 144 Hz olmayan ama 1650 Ti olan versiyon var.

Bir şey daha eklemek istiyorum. Bu fiyat segmentinde Ryzen 5 4600-H hükmediyor. Gerçekten 4600-H ve GTX 1650 veya 1650 Ti olan bir laptop almak isterdim ama nerede.

Kadir konu içerisinde paylaşılan ürünleri tekrar paylaşmak kafa karışıklığı sebebi olabilir. Trendyol üzerinden değil de Akakçe üzerinden paylaşarak toplu fiyatları atmış olursun. Trendyol üzerinden atılması kafa karışıklığı yaratıyor. Akakçe linki bırakın satın almak isteyen istediği siteden alır.

Kadir konu içerisinde paylaşılan ürünleri tekrar paylaşmak kafa karışıklığı sebebi olabilir. Trendyol üzerinden değil de Akakçe üzerinden paylaşarak toplu fiyatları atmış olursun. Trendyol üzerinden atılması kafa karışıklığı yaratıyor. Akakçe linki bırakın satın almak isteyen istediği siteden alır.

Tamam hemen değiştiriyorum linkleri. Verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

Şu an baktım Acer Nitro AN515-44 nh. Q9gey. 002'nin Akakçe sayfasına ama orada daha pahalı gözüküyor. Yine de değiştireyim mi? Şimdi Lenovo'nun linkine bakacağım. Arkadaşlar yine 200 TL pahalı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı