7-8 bin TL'ye oyuncu sistemi önerisi

Bütçe
7 8 bin türk lirası

Piuw

Centipat
Daha fazla  
7-8 bin TL bütçem var. Valorant'ta düşük orta ayarlarda 200 FPS civarı sistem önerir misiniz? Genel olarak Valorant, CS:GO ve GTA 5 oynayacagım. Hazır sistem olursa iyi olur. 165 Hz monitorle imput lag yemeyeyim Valorant'ta benim için yeterlidir.
Not: Bütçe biraz daha düşerse çok daha iyi olur, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
2. bir not: Unlost Eco V2 alınır mı? RAM'ı 16 GB yaptıktan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unlost Eco V2 bu fiyat bandında rahatlıkla alınır. İşlemcisi ve ekran kartı iyi.

UNLOST ECO v2 - inventus bu kasadan mı bahsediorsunuz bilmiorum ama o kasaya bu parayı vereceğime hayır kurumuna bağışlarım daha iyi ekran kartı GTX 1050 Ti pardonda nesi iyi? 6 yıllık ekran kartı sıfırı bulunmuyor bile.

7-8 bin TL bütçem var. Valorant'ta düşük orta ayarlarda 200 FPS civarı sistem önerir misiniz? Genel olarak Valorant, CS:GO ve GTA 5 oynayacagım. Hazır sistem olursa iyi olur. 165 Hz monitorle imput lag yemeyeyim Valorant'ta benim için yeterlidir.
Not: Bütçe biraz daha düşerse çok daha iyi olur, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
2. bir not: Unlost Eco V2 alınır mı? RAM'ı 16 GB yaptıktan sonra.

Şunu gözüme kestirmiştim Teknobiyotik APU 5600G - AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

10 bin TL bütçe ile Ryzen 5 4500 GTX1650 sistem var ben olsam üstüne koymaya çalışırdım.

Ryzen 3 4100 yerine R5 4500 yaparsan mis gibi olabilir çünkü R3 4100 bayağı çöp bir işlemci.

Valorant CS:GO GTA 5 gibi oyunlarda benı yarı yolda bırakır mı işlemcıyı 5 4000 yaptım tavsiyeniz üzerine ramide 16 GB yaptım başka upgrade edebileceğim bir donanım var mı?

Valorant CS:GO GTA 5 gibi oyunlarda benı yarı yolda bırakır mı işlemcıyı 5 4000 yaptım tavsiyeniz üzerine ramide 16 GB yaptım başka upgrade edebileceğim bir donanım var mı?

Dediğin ve daha birçok oyunu en yüksek ayarlarda sıkıntısız şekilde oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı