7 bin 8 bin TL arası telefon tavsiyesi

Bütçe
8000
Şu an ki gibi Redmi Note 10 Pro,A33,M33 almaktan çok daha iyi olacağından kesin. Kullanan arkadaş da ondan bahsetmiş.

İçinde ki donanım da gayet güçlü durumda günümüze göre 😂?
Ayrıca ikinci el xs alacağına sıfır telefon alması çok daha iyidir. Şu da var ki unutma iphone xs iphone x in ucuz versiyonu olarak çıkartıldı. İphone x de günümüze göre çok eskidi ve o iğrenç çentik de cabası.

Ayrıca ikinci el xs alacağına sıfır telefon alması çok daha iyidir. Şu da var ki unutma iphone xs iphone x in ucuz versiyonu olarak çıkartıldı. İphone x de günümüze göre çok eskidi ve o iğrenç çentik de cabası.
Ne ? iPhone XS,X'in ucuz versiyonu mu ? 🤣🤣🤣
iPhone XS,2018 Eylül'de,iPhone X ise 2017 Eylül'de duyuruldu.
XR,XS'in ucuz versiyonudur. İkisi de aynı dönem de tanıtılmış,XR ise en ucuz cihazdı.
Madem sağdan soldan duyduğun bilgileri yazacaksın doğru yaz.

Ne ? iPhone XS,X'in ucuz versiyonu mu ? 🤣🤣🤣
iPhone XS,2018 Eylül'de,iPhone X ise 2017 Eylül'de duyuruldu.
XR,XS'in ucuz versiyonudur. İkisi de aynı dönem de tanıtılmış,XR ise en ucuz cihazdı.
Hatta ara versiyon diye tanımlıyor çoğu kişi. Xr ve Xs beraber duyuruldu . Xs xr'dan daha kaliteli.

Hatta ara versiyon diye tanımlıyor çoğu kişi. Xr ve Xs beraber duyuruldu . Xs xr'dan daha kaliteli.
O yılda 3 cihaz duyuruldu. XS Max,XS,XR.
XS Max>XS>XR
XR en ucuz cihazdı. Kasa kalitesi,ekran kalitesi, 3 GB RAM (XS ve XS Max 4GB RAM).
XS ile XS Max'in arasında ise pek fark yok. Batarya,ekran boyutu gibi farklar var. Günümüzde ki Pro ve Pro Max gibi.

Ne? iPhone XS, X'in ucuz versiyonu mu? 🤣🤣🤣
iPhone XS, 2018 Eylül'de, iPhone X ise 2017 Eylül'de duyuruldu.
XR, XS'in ucuz versiyonudur. İkisi de aynı dönem de tanıtılmış, XR ise en ucuz cihazdı.

Öncelikle yazdıklarımın hepsini okuyun. Ben yanlış anlamışım bir an XS ile XR i karıştırdım kusura bakmayın gerçekten 😃 ama dediğim gibi ne olursa olsun XS dönemimizde alınmayacak bir cihaz ki zaten 1 2 yıl sonra iPhone 6'lar gibi ölecek gidecek. Siz burada Samsung'ların kastığını anlatırken bir yandan da 1 2 yıl sonra gelen güncellemelerle çöp olacak bir cihazı öneriyorsunuz. Eminim ki konu sahibi uzun süre kullanabileceği bir telefon istiyordur ve en mantıklısı sıfır telefon almaktır. Bizde burada M33 ve A33 öneriyoruz adama. Üstelik konu sahibi bataryası iyi dayanan bir telefon istiyor. Siz bunu da görmezden gelerekten xs öneriyorsunuz :D x serisi batarya konusunda gerçekten kötüler onu söyleyeyim. Eğer 2. El tercih edecekse Üstelik Apple a12 bionic in s10 daki işlemciden iyi olduğunu söylemişsiniz. Apple iPhone XS (64 GB) - Samsung Galaxy S10 Karşılaştırması - Epey buyurun karşılaştırması. Arada antutu puanı olarak yalnızca 16000 puan var ki bu puan neredeyse hiç bir şey önemi yok yani. Birbirine denk işlemciler neredeyse. Zaten gelen güncellemelerle o a12 nin performansı düşecek ve exynos önüne geçmiş olacak. Siz Apple telefonları güncelleme almasıyla övüyorsunuz bir de onu da anladım. Apple yeni güncellemelerle telefonları çürütüyor bu xs de bir süre sonra çürüyecek. Samsung galaxy s10 güncelleme almıyor olabilir ama hala kullanılabilir arayüzü çok stabil olduğu için gerçekten güzel performansı olan bir cihaz.

Son düzenleme:
Ben yanlış anlamışım bir an XS ile XR i karıştırdım kusura bakmayın gerçekten 😃 ama dediğim gibi ne olursa olsun XS dönemimizde alınmayacak bir cihaz ki zaten 1 2 yıl sonra iPhone 6'lar gibi ölecek gidecek. Siz burada Samsung'ların kastığını anlatırken bir yandan da 1 2 yıl sonra gelen güncellemelerle çöp olacak bir cihazı öneriyorsunuz.
Dostum henüz iphone 7, 7plus bile ölmedi XS nasıl 1-2 yıl sonra ölsün? 5 yıl boyunca kasmadan her işlem yapılır XS ile. Tabii ikinci el almak çok mantıklı değil.

Dostum henüz iphone 7, 7plus bile ölmedi XS nasıl 1-2 yıl sonra ölsün? 5 yıl boyunca kasmadan her işlem yapılır XS ile. Tabii ikinci el almak çok mantıklı değil.
Umarım üstteki mesajı tam olarak okumuşsundur. 7 plus ölmedi diyorsunuz ama benim annem 7 plus ının şarjı ışık hızında bittiği için yeni batarya takmalarına rağmen iPhone 13 e geçti. İphone 13 ünden memnun ama iPhone 13 ve xs ayrı şeyler. 7 plus eli yakacak kadar ısınıyordu ve arayüz geçişlerinde takılmalar vardı. Üstelik bu da değil google da sitelerden bir şey bakarken telefon aniden donuyordu. Ne dokunmatik çalışıyordu ne de ekran hareket ediyordu bu da 2 3 dakika sürüp düzeliyordu. Bence bu kadar öveceğinize eksiklere bakın.

Öncelikle yazdıklarımın hepsini okuyun. Ben yanlış anlamışım bir an XS ile XR i karıştırdım kusura bakmayın gerçekten 😃 ama dediğim gibi ne olursa olsun XS dönemimizde alınmayacak bir cihaz ki zaten 1 2 yıl sonra iPhone 6'lar gibi ölecek gidecek. Siz burada Samsung'ların kastığını anlatırken bir yandan da 1 2 yıl sonra gelen güncellemelerle çöp olacak bir cihazı öneriyorsunuz. Eminim ki konu sahibi uzun süre kullanabileceği bir telefon istiyordur ve en mantıklısı sıfır telefon almaktır. Bizde burada M33 ve A33 öneriyoruz adama. Üstelik konu sahibi bataryası iyi dayanan bir telefon istiyor. Siz bunu da görmezden gelerekten xs öneriyorsunuz :D x serisi batarya konusunda gerçekten kötüler onu söyleyeyim. Eğer 2. El tercih edecekse Üstelik Apple a12 bionic in s10 daki işlemciden iyi olduğunu söylemişsiniz. Apple iPhone XS (64 GB) - Samsung Galaxy S10 Karşılaştırması - Epey buyurun karşılaştırması. Arada antutu puanı olarak yalnızca 16000 puan var ki bu puan neredeyse hiç bir şey önemi yok yani. Birbirine denk işlemciler neredeyse. Zaten gelen güncellemelerle o a12 nin performansı düşecek ve exynos önüne geçmiş olacak. Siz Apple telefonları güncelleme almasıyla övüyorsunuz bir de onu da anladım. Apple yeni güncellemelerle telefonları çürütüyor bu xs de bir süre sonra çürüyecek. Samsung galaxy s10 güncelleme almıyor olabilir ama hala kullanılabilir arayüzü çok stabil olduğu için gerçekten güzel performansı olan bir cihaz.
Resmi olarak bir "Apple Hater"sın. XS mi 2 yıla iPhone gibi olacak ? O zaman bugün X'in ve 8 Plus'ların ölmesi gerekti ? 8 serisinin bile 2 yıl8 var 🤣

Resmi olarak bir "Apple Hater"sın. XS mi 2 yıla iPhone gibi olacak ? O zaman bugün X'in ve 8 Plus'ların ölmesi gerekti ? 8 serisinin bile 2 yıl8 var 🤣
7 plus öldü bile 8 plus ile x serisi neredeyse aynı zaten :D ekran dışında çok farkları yok. Yazdıklarımı zaten biliyordum tamamını okumamışsın. Apple hater değilim ama Apple fanboylarına gıcık oluyorum. O kadar model varken gidip Apple öneriyorlar ya sinirim bozuluyor. Üstelik sen böyle yazdıklarımın 2 cümlesini okuyup sadece ona yorum yapacaksan hiç bir şey anlamazsın :D sana diyorum ki adam uzun ömürlü bir cihaz istiyor kasmadan kullanabileceği xs öyle bir cihaz değil işte. Bataryası iyi dayansın diyor Xs öyle bir cihaz değil işte. Anladın mı şimdi beni?

Bak dur ayrı bir mesaj olarak da yazayım anlamazsın sen şimdi. İphone x kullanan dayım sırf bataryası çok hızlı bittiği için ve deli gibi ısındığı için satıp samsung galaxy a52 ye geçti ve batarya konusunda aşırı memnun. X hemen bitiyordu bu bir günü çıkarıyor diyor. Bende etraftan duyduklarımı size söylüyorum. Burada sizin gibi fanboyluk yapmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı