7 bin TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
7000
Kimse abra önermiyor malzeme kalitesi kötü buna istinaden hava alamıyor bilgisayar ısınma sorunu yaşıyor fps droplar vs. Kaçınılmaz oluyor sıfır ürün için mide bulandırır yani.

Kimse Abra önermiyor malzeme kalitesi kötü buna istinaden hava alamıyor bilgisayar ısınma sorunu yaşıyor FPS droplar vs. kaçınılmaz oluyor sıfır ürün için mide bulandırır yani.

Normalde Excalibur önerecektim ama bunu daha ucuz görünce önerdim, sağ olasın pek bir bilgim yoktu hava akışı açısından.

Kimse abra önermiyor malzeme kalitesi kötü buna istinaden hava alamıyor bilgisayar ısınma sorunu yaşıyor fps droplar vs. Kaçınılmaz oluyor sıfır ürün için mide bulandırır yani.

Normalde Excalibur önerecektim ama bunu daha ucuz görünce önerdim, sağ olasın pek bir bilgim yoktu hava akışı açısından.
Ben altım üç hafta önce ama dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım ya alt kasa tamamen delikli baya hava alıyor. GTA 5 en yüksek grafikte bir buçuk saatlik oyunda ( soğutucu kullanmadan tabii ki ) 81 dereceyi bir kez gördü genel olarak 75 derece civarında CPU ; 72 derece civarında GPU ile ortalama 75 FPS ile ( çünkü RAM 8 GB ) oynadım. Yani ben öneririm bilemedim.
Ama monster alacaksan bence yukarıdakini değil bunu al Monster Abra A5 V16.6.3 i5-10200H 8 GB 512 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Hocam Acer Nitro 5 var bende bendeki de alev alıyor hava akışı hiç yok denir bence kapağı söksem bıraksam termal macun yenilesem sistem ısınmaz da garanti dışı kalıyor işte sorun orada.
Monster'larda bu prosedür güzel mesela kapağı açıp upgrade yapabiliyorsun ama Acer buna olanak sağlamıyor bir de Acer'in servis sistemi bence kötü koca İstanbul'da tek şubesi var siz düşünün.
Edit: Yazım yanlışından dolayı düzenledim.

Geri
Yukarı