7 bin TL'ye telefon önerisi

Hasat112

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Direkt konuya gireyim. 4 bin-7 bin arası telefon almak istiyorum. Kullandığım telefon Samsung j serisi 2019.elimdeki 16 GB olduğu için hafıza sorunu yaşıyorum o yüzden değişim zamanı geldi. Sosyal medya kullanmıyorum. Resim video çekmem. Oyun oynamıyorum desem yeridir. YouTube ve Chrome önemli olan. Bunlarda sorun çıkarmasın, normal kullanımda kasmasın yeter.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yurt dışından hiç telefon almadım. Burada yurt dışından getiren yerler var yalnız onuda kayıt yaptırmak gerek. Tüm bunlar sonucunda fiyatı ne olur bilmiyorum. Bildiklerimde yarım yamalak. Bilgin varsa açıklayabilir misin?
4 gündür kullanıyorum ben hocam. Kayıt imei ile oluyor. Ben ahmet mardin diye bir satıcıdan aldım sitesi var. Orada kayıt için imei veriyorsunuz ücretsiz atıyorlar. Ben 6650 ye aldım.

Öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim. Bütçemi 9 bine kadar çıkardım. Dediğim gibi günlük kullanım , tarayıcı önemli olan. Oyun filan oynamam. Bu fiyat bandına çıkmama gerek var mı ? Yoksa önerdiklerinizle arasında öyle aman aman bir fark yok mu?

Öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim. Bütçemi 9 bine kadar çıkardım. Dediğim gibi günlük kullanım , tarayıcı önemli olan. Oyun filan oynamam. Bu fiyat bandına çıkmama gerek var mı ? Yoksa önerdiklerinizle arasında öyle aman aman bir fark yok mu?
Hocam sadece YouTube ve Chrome önemli demişsiniz. O kadar bütçe çok bence.

Yurtdışına bulaşmanızı da tavsiye etmem. Garantileri satan kişi (?) olduğu için sıkıntı çıkarabilir. Hepsi için geçerli değil tabii ki. Ayrıca IMEI attırmak kesin çözüm değil ileride yine başınızı ağrıtma ihtimali var. Uğraşırım derseniz ayrı.

Yine de verebilirim diyorsanız Samsung Galaxy A33 5G'ye bir bakın isterseniz.

Yurtdışına bulaşmanızı da tavsiye etmem. Garantileri satan kişi (?) olduğu için sıkıntı çıkarabilir. Hepsi için geçerli değil tabii ki. Ayrıca IMEI attırmak kesin çözüm değil ileride yine başınızı ağrıtma ihtimali var. Uğraşırım derseniz ayrı.

Yine de verebilirim diyorsanız Samsung Galaxy A33 5G'ye bir bakın isterseniz.
Teşekkür ederim. Telefonlara bakarken acaba fiyat yükseltince alabileceğim telefonlar daha uzun ömürlü olur mu diye düşündüm. O yüzden sorayım dedim. Yoksa dediğim gibi kullandığım telefon j7 2016. Hafıza sorunu olmasa şikayetim yok.

Teşekkür ederim. Telefonlara bakarken acaba fiyat yükseltince alabileceğim telefonlar daha uzun ömürlü olur mu diye düşündüm. O yüzden sorayım dedim. Yoksa dediğim gibi kullandığım telefon j7 2016. Hafıza sorunu olmasa şikayetim yok.
Rica ederim. 🙂

Biraz daha uzun ömürlü olur evet. Zaten siz temiz kullanımda baya bir kullanırsınız. Telefonu çok yoracak işler yapmıyorsunuz.

Samsung önermemim sebebi arayüzünün Xioami'ye göre daha stabil olması. Ayrıca Süper Amoled ekran da video izlerken size bir artı olarak yansır. Hafıza sorunu o fiyat bandında olmaz
gibi bir şey. 1 kere alın uzun süre kullanın.

5G desteği de bir artı diyebiliriz güncel kalma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı