7 Days to Die arkadaşlarla nasıl oynanır?

sabenta

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 7 Days to Die 8 kişiye kadar oynanabiliyormus. Birbirimizi nasıl buluyoruz? Aynı zamandada Game Pass'den oynayanlar ile Steam'den oynayanlar beraber oynayabiliyor mu? Oynayabiliyorlarsa nasıl oynuyorlar?

Merhaba 7 Days to Die 8 kişiye kadar oynanabiliyormus. Birbirimizi nasıl buluyoruz? Aynı zamandada Game Pass'den oynayanlar ile Steam'den oynayanlar beraber oynayabiliyor mu? Oynayabiliyorlarsa nasıl oynuyorlar?
Oyunu biri açıyor, ayarlardan kişi sayısı ve arkadaşların katılabilmesini açıyorsun. Sonrası kolay. Arkadaşın sana katılıyor. Oyun içinde nasıl bulacağız dersen koordinatları kullanıp bulabilirsin veya oyun içinde müttefik olarak eklersen ne kadar uzakta olduğunu görebilirsin.

Oyunu biri açıyor, ayarlardan kişi sayısı ve arkadaşların katılabilmesini açıyorsun. Sonrası kolay. Arkadaşın sana katılıyor. Oyun içinde nasıl bulacağız dersen koordinatları kullanıp bulabilirsin veya oyun içinde müttefik olarak eklersen ne kadar uzakta olduğunu görebilirsin.
dostum bende kuzenimle oynamaya çalışıyorum oyun içinden yeni oyun kuruyorum herşeyi ayarlıyoruz fakat oyuna katıl dediğimizde sunucuyu göremiyoruz. Sunucu mu satın almak gerekiyor bilgi verir misin

dostum bende kuzenimle oynamaya çalışıyorum oyun içinden yeni oyun kuruyorum herşeyi ayarlıyoruz fakat oyuna katıl dediğimizde sunucuyu göremiyoruz. Sunucu mu satın almak gerekiyor bilgi verir misin
Sunucu satın almanıza gerek yok. Biz de arkadaşlarla bu şekilde oynuyoruz. Biri oyunu kurup ayarları yapması gerek. O arkadaş Multiplayer ayarından oyuna kaç kişinin katılacağını (sadece arkadaş seçebilir ve altında da sayısını seçip) ilerleyip oyuna başlar. Eğer ki oyunu kuran arkadaş da mod varsa ve sende o modlar yoksa giremezsin. Senin de o modlara sahip olman lazım. Mod klasörünü ya temizleyin ya da aynı modları kurun. Biz arkadaşlarla hud modlu, backpack modlu oyunlarımıza 2-3 kişi sorunsuz giriş yapıyoruz hatta Undead Legacy kurduk beraber farklı bir klasöre, ve sorunsuz onu da beraber oynayabiliyoruz. Herhangi bir sunucu kiralamanıza gerek yok.

Sunucu satın almanıza gerek yok. Biz de arkadaşlarla bu şekilde oynuyoruz. Biri oyunu kurup ayarları yapması gerek. O arkadaş multiplayer ayarından oyuna kaç kişinin katılacağını (sadece arkadaş seçebilir ve altında da sayısını seçip) ilerleyip oyuna başlar. Eğer ki oyunu kuran arkadaş da mod varsa ve sende o modlar yoksa giremezsin. Senin de o modlara sahip olman lazım. Mod klasörünü ya temizleyin ya da aynı modları kurun. Biz arkadaşlarla HUD modlu, backpack modlu oyunlarımıza 2-3 kişi sorunsuz giriş yapıyoruz hatta undead legacy kurduk beraber farklı bir klasöre, ve sorunsuz onu da beraber oynayabiliyoruz. Herhangi bir sunucu kiralamanıza gerek yok.

Oraya kadar çözdüm de şu an da arkadaş Game Pass'den aldı ben ise Steam'den böyle olunca kurduğum sunucu arkadaşımda gözükmüyor ve giremiyoruz onun için ne yapmak lazım.

Oraya kadar çözdüm de şu an da arkadaş Game Pass'den aldı ben ise Steam'den böyle olunca kurduğum sunucu arkadaşımda gözükmüyor ve giremiyoruz onun için ne yapmak lazım.

Oyunun forumunda şöyle bir çözüm yazılmış. Game Pass'ten Steam'e bağlanma. (Oyunu kuran Steam hesabı olansa):
Oyuna katıl. >> Bölge seç >> Ara >> P2P >> Arkadaşının Steam hesabını görüyor olman lazım. Görmüyorsan yenile yapmalısın görene kadar. Tam tersi Steam'den Game Pass'a bağlanma şöyle yapılıyormuş:
Oyuna katıl >> Bölge seç >> Ara>> P2P (2. seçenek menüde) >> Arkadaşının Game Pass hesabı gözükecektir. Eğer göremiyorsan yenile.

Oyunun forumunda şöyle bir çözüm yazılmış. Game Pass'ten Steam'e bağlanma. (Oyunu kuran Steam hesabı olansa):
Oyuna katıl. >> Bölge seç >> Ara >> P2P >> Arkadaşının Steam hesabını görüyor olman lazım. Görmüyorsan yenile yapmalısın görene kadar. Tam tersi Steam'den Game Pass'a bağlanma şöyle yapılıyormuş:
Oyuna katıl >> Bölge seç >> Ara>> P2P (2. seçenek menüde) >> Arkadaşının Game Pass hesabı gözükecektir. Eğer göremiyorsan yenile.
.......

bende p2pde sunucular gözükmüyor veya arkadaşım benim sunucumu görmüyor neden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı