7 Days to Die Steam ile beraber çöküyor

mRVangooK57

Decapat
Daha fazla  
Konu başlığından da anlaşılacağı üzere daha evvel arkadaşlarımla saatlerce oynadığım oyun şu son zamanlarda çökmeye başladı. Üstelik Steam'ı da kapatıyor. Oyunu tekrar açmaya çalıştığımda Steam'ın kullanıcı şifre girme ekranıyla beraber açılıyor. Bu sorun son zamanlarda çok fazla olmaya başladı. 20 dakikada bir çökme yaşıyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Dosya doğrulamayı denedim olmuyor.

Denedim bilgisayarım oyunu kaldıracak seviyede zaten. Her şeyi denedim lakin anlık drop yiyip kapanıyor oyun. Asıl sorunun Steam'ı kapatmasındaki nedende yattığını düşünüyorum lakin çözüm yok galiba :(
Diğer Steam oyunlarında da bu çökmeyi yaşıyor musunuz ? Yani onlar da çöküyor ve Steam'inizi kapatıyor mu ?

Eğer öyleyse oyunları bir yere yedekleyip Steam'i baştan kurmanız belki sorunu çözebilir.

Yok başka oyunlarda Steam sapasağlam yerinde duruyorsa 7 Days To Die ile ilgili problem vardır.

Zor ihtimal de olsa HDD-SSD kaynaklı bir problem olabilir. Belki ufak bir bad sector vs bu soruna sebep olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı