7. nesil i3 işlemci ve 2 GB ekran kartı GTA 5 kaldırır mı?

Bu tamamen ekran kartı modelinize bağlı. Eğer GTX1050 2 GB gibi bir ekran kartınız varsa çok rahat orta ayarlarda bile oynarsınız. GTX750Ti gibi bir kartla düşük ayarlarda, bunlardan daha zayıf bir kartla belki çözünürlüğü düşürerek en düşük ayarlarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Ekran kartı tam olarak ne ? Işlemci hangisi ? Bir sürü İ3 7. nesil ve 2Gb ekran kartı var.
Ekran Karti Nvidia Geforca 710m Şu Anda Oyunu Kurdum Ve Ayarlari Yaptim Video Memory 2448 Yaziyor.
Bu tamamen ekran kartı modelinize bağlı. Eğer GTX1050 2 GB gibi bir ekran kartınız varsa çok rahat orta ayarlarda bile oynarsınız. GTX750Ti gibi bir kartla düşük ayarlarda, bunlardan daha zayıf bir kartla belki çözünürlüğü düşürerek en düşük ayarlarda şansınızı deneyebilirsiniz.
Teşekurler Çözünurluğu Deyiştim Daha Iyi Bir Deneyim Oldu

750ti tek fanlı modeli ile 900p en yüksek ayarlarda 50FPS veriyor kart. 1080P'de ise orta/yüksek ayarda 35-40FPS rahat verecektir. Oynatır yani. Gölge gibi gereksiz ayarları da kısarsan 40-45 görür.

@f3rrr1d 1.Nesil i7 bile oynatır hatta 1.Nesil i5 bile oynatır ama o ekran kartıyla zor. En düşük çözünürlükte düşük ayarlarda deneyim diyeceğim ne anlarsın o işten? Sıfır deneyim olur.

Geri
Yukarı