7 Plus satıp iki adet Note 8 almak

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
7 Plus garantisi bitmiş cihazımı 3350 TL'ye satıp iki adet yurt dışı IMEI kayıtları yapılmış Redmi Note 8 almayı düşünüyorum. Fotoğraf çekmeyi çok sevmem sosyal medya, arama, mesajlaşma ve modem olarak kullanıyorum genelde cihazı. Alacağım diğer Note 8'i anneme hediye etmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mı değil mi neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
"yurt dışı IMEI kayıtları yapılmış" O telefonların birini Türkiye'ye açtırmak için 2000 lira gibi bir ücret ödemen gerek diye biliyorum.
Arkadaşım aynı satıcıdan aldı aylardır kullanıyor sorunsuz. Sanırım başka cihazların imeisi kullanılıyor.

Arkadaşım aynı satıcıdan aldı aylardır kullanıyor sorunsuz. Sanırım başka cihazların imeisi kullanılıyor.
Android cihazlara çok düşük maliyetlerle imei atılıyor hocam kayda gerek kalmadan. Garantili satıldığı miktarların çok altında satılıyor bu sayede. E talepte çok olunca hızlı şekilde satılıyor. Kamera ile işiniz yoksa arama sosyal medya mesajlaşmada sorun yaratmadan 2 sene kullanabileceğiniz bir cihaz. Annenizi sevindirmek cihaz ihtiyacını gidermek gibi büyük bir artısı da mevcutken yapılabilir bir hamle.

Yeni konular

Geri
Yukarı