7. sınıf çok kolay geliyor

Tamam teşekkürler. Sanırım kendimi İngilizce ve kitaplara bırakmam gerekiyor. Boş zamanımda da programlama öğrenirim. Günlük 30 dakika ders ile de bu işi hallederim diye düşünüyorum.
Bakın aradığınız zorluğu üç kitaptan birinde bulabilirsiniz ve denemede kaç net yapıyorsun toplam kaç yanlış ve boşunuz var denemede.
Hocam deneme olmuyoruz. 7-8 Ocakta deneme olacakmış.

Tamam teşekkürler. Sanırım kendimi İngilizce ve kitaplara bırakmam gerekiyor. Boş zamanımda da programlama öğrenirim. Günlük 30 dakika ders ile de bu işi hallederim diye düşünüyorum.
Hemen böyle yapma. Sen daha asıl Matematiği bilmiyormuşsun ki. Önce zor soru gör. Deneme sınavlarına gir. Denem sınavında 20/20 yapıyorsan tamam ama hemen ben eski nesil sorular bana basit geliyor dersen LGS'dr bu matematik mi dersin.

Hemen böyle yapma. Sen daha asıl Matematiği bilmiyormuşsun ki. Önce zor soru gör. Deneme sınavlarına gir. Denem sınavında 20/20 yapıyorsan tamam ama hemen ben eski nesil sorular bana basit geliyor dersen LGS'dr bu matematik mi dersin.
Deneme sınavlarına nerede girebilirim. Bursluluk sınavı vs.mi

Okyanus yayınlarının master serisinin matematik kitabını almanızı öneririm. Gerçekten çok zor soruları var. Öğretmenler ile bile zor çözdüğümüz sorular. 7.sınıf matematiği kolaydır ama fonksiyon temeli orada atılır. Boşlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı