7. Sınıf Proje Ödevi

SoPofL

Hectopat
Daha fazla  
Matematik kağıdını kaybettim(Annem yüzünden). Fen projesini ise hoca telefondan atmıştı ve telefon kırıldı. Benim ne yapmam gerek?

Benim de yaklaşık 600 soruluk 2 tane projem vardı fakat yaptıktan sonra kitabı kaybettim 600 soru fazla değil ama son 2 gün kaldı :D aynı durumda sayılırız ve gidip öğretmenlere anlatmamız gerekli umarım ikimizide anlayışla karşılarlar.

Öğretmenlerinle konuş. Eğer anlayışlılarsa. Eğer sinirli öğretmenlerse işin biraz zor maalesef.
Deneyeceğim, teşekkürler :))
Hocam Telefon'un ekranına geliyor ise harici bir monitöre bağlamayı deneyin.
Maalesef olmuyor. Destek olmaya çalıştığınız için teşekkürler :))
Benim de yaklaşık 600 soruluk 2 tane projem vardı fakat yaptıktan sonra kitabı kaybettim 600 soru fazla değil ama son 2 gün kaldı :D aynı durumda sayılırız ve gidip öğretmenlere anlatmamız gerekli umarım ikimizide anlayışla karşılarlar.
İnşallah dostum, Allah yardımcın olsun :DD
Ortaokul o kadar da önemli değil durumu düzgün bir şekilde öğretmenlerine anlat anlayış göstermezlerse boş ver gitsin o kadar da önemli değil
Teşekkürler, ancak ben annem, babam kızacak diye böyle bir paranoyaklık içerisindeyim.
e-Okul üzerinden Sınav ve Proje/Ödev Tarihleri bölümünden Proje/Ödev Bilgileri aracılığıyla proje konunuzu öğrenebilirsiniz.
Bakmıştım zaten ancak yoktu, yine de teşekkürler :))

Geri
Yukarı