7. Sınıfta 10 Gün Devamsızlık Yapmak

HakanTeller

Kilopat
Daha fazla  
Benin kardeşim var ve 7. sınıfa gidiyor. İlk dönemden 3.5 devamsızlığı var. Bu dönemde çarşamba günleri yani seçmeli günleri boş dersler olduğu için okula gitmedi. Kaç gün boyunca gitmediğini bilmiyor. Toplam çarşamba günleri olarak devamsızlığı 10 günü geçmiş ise bi sıkıntı olur mu acaba? Bu arada çarşamba günkü devamsızlıklar e-okula geçen dönem yazılmadı. Şu an da yazılmadı. Bu dönem yazılacak diyorlarmış. Ha bu arada 10 günü geçmişte olabilir 11 12.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evinize bir kağıt gelir, haber verilir 5 devamsızlıkdan sonra, diğer türlü velinin haberi yok kabul edilir ve veli okula çağırılır, okul yönetiminin yaptığı şey çok yanlış. Bazı liselerde kardeşinizin okulunda olduğu gibi sene sonuna doğru devamsızlıkları giriyor ve birçok soruna yok açıyor. Meslek liselerinin birçoğunda yapılıyordu ancak öğrenciler sene sonları sınıf defterlerini yakmaya başladı ve okul yönetimi günü gününe girmeye başladı. Benim tavsiyem müdürle gidin bir konuşun en temiz ve sağlam bilgiyi oradan alırsınız.

Not:Meslek liseleri hakkında söylediğim yanlış olabilir senelerdir Konya'daki bir söylenti, kendim yaşamadım, görmedim.

Notları zaten oldukça iyi bende sanmıyordum bir şey olacağını fakat kendisi sormamı istedi sağ olun yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı