7. sınıfta 82 ortalama kötü mü?

Varllemiir

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce 940mx
i57200U
8gb ram
Merhaba ben 7.sınıf öğrencisiyim. Bu dönem 2. sınavları olduk ama biraz düşüş yaşadım matematiğim 90'dan 68 fenim 84'ten 74 sosyalim 74'ten 60 ingilizcem ise 68'den 46 ya düştü. Evet gerçekten büyük bir düşüş var ama 1 hafta okula gidemedim ve evimdeki modem değiştiği için internetten çalışamadım ve 2. dönem düzelteceğimi eminim. Ortalamam şu an sözlülerin bir kısmı girilmeden 82 siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Merhaba ben 7.sınıf öğrencisiyim. Bu dönem 2. sınavları olduk ama biraz düşüş yaşadım matematiğim 9sıfırdan 68 fenim 84'ten 74 sosyalim 74'ten 60 ingilizcem ise 68'den 46 ya düştü. Evet gerçekten büyük bir düşüş var ama 1 hafta okula gidemedim ve evimdeki modem değiştiği için internetten çalışamadım ve 2. dönem düzelteceğimi eminim. Ortalamam şu an sözlülerin bir kısmı girilmeden 82 siz ne düşünüyorsunuz?
Ortaokulda ortalama pek önemli değil dersleri geçtiğin sürece. LGS için eksiklerini tamamlamayı unutma yine de.

Merhaba ben 7.sınıf öğrencisiyim. Bu dönem 2. sınavları olduk ama biraz düşüş yaşadım matematiğim 9sıfırdan 68 fenim 84'ten 74 sosyalim 74'ten 60 ingilizcem ise 68'den 46 ya düştü. Evet gerçekten büyük bir düşüş var ama 1 hafta okula gidemedim ve evimdeki modem değiştiği için internetten çalışamadım ve 2. dönem düzelteceğimi eminim. Ortalamam şu an sözlülerin bir kısmı girilmeden 82 siz ne düşünüyorsunuz?
Bu not ne biraz çalışsaymışsın.

LGS'de ortalama ile belirlenen okullara gideceksen ortalama çok önemli.

Ortaokulda ortalama pek önemli değil dersleri geçtiğin sürece. LGS için eksiklerini tamamlamayı unutma yine de.

Bu yaz LGS'ye tamamen çalışacağım zaten ama ailem bu not düşüşünden dolayı biraz baskı yapıyor.

Bu not ne biraz çalışsaymışsın.

Pek çalışamadım eksiklerimde vardı sınavlar zaten 10 soru hepsi 10 puan şeklinde olduğu için en ufak hataya gidiyor.

Bu yaz LGS'ye tamamen çalışacağım zaten ama ailem bu not düşüşünden dolayı biraz baskı yapıyor.

Pek çalışamadım eksiklerimde vardı sınavlar zaten 10 soru hepsi 10 puan şeklinde olduğu için en ufak hataya gidiyor.
LGS puanı ile alan okula gideceğini varsayarak çok önemi olmadığını söyledim. Yerel yerleştirme ile yerleşeceksen önemli.

Hedeflediğin liseye göre değişir. İstediğin lise OBP ile alım yapıyorsa önemli ve 82 iyi sayılır. Onun dışında LGS ile yerleşmek istiyorsan bir önemi yok zaten.

Hedeflediğin liseye göre değişir. İstediğin lise OBP ile alım yapıyorsa önemli ve 82 iyi sayılır. Onun dışında LGS ile yerleşmek istiyorsan bir önemi yok zaten.

O zaman sıkıntı yokta ailem çok baskı yapıyor bunu dediğimde ise çalışma o zaman diyorlar.

Dost. Hocalarla aranı iyi tut sözlüden yüksek al notları cok kafana takma ama iyide tekrar yap ikinci dönem düzeltirsin ve unutma seneye girecegin sınav hiçbir seyin başlangıcı veya sonu degil.

Geri
Yukarı