Yuki hammer 125 alınır mı?

Daha cazip duruyor hocam. Doğru diyorsun. Hammer'ın tarzı ve otomatik olması çekici gelmişti ama boyutu çok ufak mı acaba?

Hocam yaş kaç? Bir de boy kilo söyler misiniz? Yuki'yi gerçekte görmedim ama fotoğrafta gerçekten ufak gözüküyor.

Daha cazip duruyor hocam. Doğru diyorsun. Hammer'ın tarzı ve otomatik olması çekici gelmişti ama boyutu çok ufak mı acaba?

Bütçe varsa NS125 bakılabilir ama drift l ile fiyat farkı fazla. Yaşınız kaç? Ehliyetiniz ne hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yaş kaç? Bir de boy kilo söyler misiniz? Yuki'yi gerçekte görmedim ama fotoğrafta gerçekten ufak gözüküyor.

Bütçe varsa NS125 bakılabilir ama drift l ile fiyat farkı fazla. Yaşınız kaç? Ehliyetiniz ne hocam?

Hocam yaş 29, boy 173, kilo 76. ehliyette A1 alacağım su an cub motorum var ege 50 işte. Daha eli yüzü düzgün bir şeye geçmek istiyorum.

Hocam yaş 29, boy 173, kilo 76. ehliyette A1 alacağım su an cub motorum var ege 50 işte. Daha eli yüzü düzgün bir şeye geçmek istiyorum.
Hocam direkt A2 almaya ne dersiniz?
Drift l altınızda küçük durmaz illa 125 cc alacam derseniz drift l alın ama 100 bin bandına benelli ve ns125 bakabilirsiniz.

Hocam direkt A2 almaya ne dersiniz?
Drift l altınızda küçük durmaz illa 125 CC alacağım derseniz drift l alın ama 100 bin bandına Benelli ve NS125 bakabilirsiniz.

Bu modeller dikkatimi çekti hocam. Bir arkadasım da CF 250 nk bak diyor. Kafan rahat bınersın ve satabılırsın dıyor ama onlar 150 bın bandında. Hakkından gelebılır mıyım alsam bıle motorun bılemedım.

Bu modeller dikkatimi çekti hocam. Bir arkadasım da CF 250 nk bak diyor. Kafan rahat bınersın ve satabılırsın dıyor ama onlar 150 bın bandında. Hakkından gelebılır mıyım alsam bıle motorun bılemedım.

Hocam onun için A2 ehliyet lazım. NK250 yerine Pulsar NS200 ya da RS200 bakmanızı tavsiye ediyorum. Birisi Çin birisi hint motoru. Hint diye kötü zannetmeyin. KTM bloğu üretiyor hocam. Bu arada CFMOTO satarsın ama kafan rahat binemezsin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı