Şeytanın teklifi

Kabul ediyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    75
Arkadaşlar diyelim şeytan size bir teklifle geldi. 1 milyar dolar karşılığında 1 yıllığına korkunç bir evde tek başınıza yaşayacaksınız. Fakat bunun şartları var.
1-sabahtan akşama kadar yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz eğer otelde veya başka bir yerde kalırsanız veya başkası sizin evde kalırsa garip olaylar olacaktır ve uğursuzluk yaşayacaksınız.

2-bodrumda bir canavar var fakat sadece akşamları yerinden çıkar. Eğer uyuyacaginiz zaman kapıyı kilitlemezseniz canavar sizi yer. Kilitlerseniz güvende siniz. Çünkü canavarın kapıyı kırabilme ihtimali yok.

3-bir de uyumadan önce kapı kilitliyken canavar gece boyunca kapıya vurur, ve çığlık atar. Asla durmaz. Sabah olunca geri Bodrum'a girer ve akşama kadar çıkmaz.

Bu teklifi kabul eder misiniz? Neden?

Korkunç evde değil korkunç ülkede yaşıyorum kabul ederdim.

Kabul ederim ,bodruma inen merdivene Full beton dökerim çıkamaz ölür orada.
Kardeşim sadece yemek tuvalet var beton meton alamazsınız arkadaşlar dışarıdan eve getirmek yasak.

Hocam aklıma geldi ama o sırada Bodrum kapısını kilitleyen ben...
Bodrum anahtari yok, sigmalik olsun diye söyledim.

Canavar bağırıyor kulağını patlatıyor kabul ediyor musun cidden?

Ula bizim bu Türklere ne olmuş ki Türkiye'yi nefrete çevirdiler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sadece yemek tuvalet var beton meton alamazsınız arkadaşlar dışarıdan eve getirmek yasak.

Bodrum anahtari yok sigmalik olsun diye söyledim.

Canavar bağırıyor kulağını patlatıyor kabul ediyonmu cidden?

Zaten işitme engelliyim bana faydalı sanki.

Bodrum anahtari yok sigmalik olsun diye söyledim.

Canavar bağırıyor kulağını patlatıyor kabul ediyonmu cidden?

Ula bizim bu türkolara ne olmuş ki Türkiye'yi nefrete çevirdiler?

Ben normal ama ürkütücü ev sandım sadece yemek ve tuvalet olsa bile kabul ederim çünkü işin sonunda 1milyar dolar zaten canavar korkusundan 1 yıl hızlı geçer.

Geri
Yukarı