70.000 TL civarı 125CC scooter önerisi

Doslar umarım şaka yapıyorsunuzdur, bu fiyata Honda DİO varken bu çöp motorları neden öneriyorsunuz ?

Hero dash kötü değilde DİO varken yüzüne bakılmaz.

Doslar umarım şaka yapıyorsunuzdur, bu fiyata Honda DİO varken bu çöp motorları neden öneriyorsunuz ?

Aynı paraya sıfır hero alabilirsin ve arkadaşın nerede oturduğuna bağlı bu 2. El olayı İstanbul'da değilse 2. El o paraya bulamaz ve ayrıca hero önder motor kapıya kadar ücretsiz bırakıyor

Ben bu motorlardan pek anlamıyorum hocam o yüzden 0 motorlara yöneldim bu motorlar için ekspertiz var mı ve satarken insanlar ekspertize götürmeye yanaşırlar mı malum ülkede herkes istediği gibi at koşturuyor.

@Araiwaka

Ben bu motorlardan pek anlamıyorum hocam o yüzden 0 motorlara yöneldim bu motorlar için ekspertiz var mı ve satarken insanlar ekspertize götürmeye yanaşırlar mı malum ülkede herkes istediği gibi at koşturuyor.

@Araiwaka
Elbet çevrende motordan anlayan birileri vardır, yoksa bile 2. El motor almaya giderken tek başına gitme.

Ve evet motorlar için ekspertiz var.

Dio alırsan çok memnun kalırsın, tecrübeyle sabit.

satarken insanlar ekspertize götürmeye yanaşırlar mı
Tabiki neden olmasın, dio satan insanlar genelde eli yüzü düzgün insanlar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı