70.000 TL sistem önerisi

Bu SSD çok daha mantıklı hocam:

@messinicocugu

Sizce bu daha iyi olmaz mı hocam?

Daha iyi olur hocam bütçe yeterse.

Sizce işlemci konusunda ne yapmalıyım? SSD konusunda kararımı 980 Pro'dan yana kullanacağım.

Bence 13. nesil bir işlemci kullan 13600KF bile 12700F'dan iyi olur en az 13700KF falan alabilirsin.

Daha iyi olur hocam bütçe yeterse.

Bence 13. nesil bir işlemci kullan 13600KF bile 12700F'dan iyi olur en az 13700KF falan alabilirsin.
Ocak 12 de bilgisayarı alacağım fakat işlemcimi i9 13900k düşünüyorum sizce iyi midir? Birde samsung 980 pro ile kingston ssd farkı nedir acaba? Oyun için hangisi daha iyi olur? Edit de yapacağım.

Hocam vatandan indirimle alsanız bile pahalıya gelecek, ayrıca dünyada sadece MSI ve Asus yok,bir sürü güzel marka var.

Ocak 12 de bilgisayarı alacağım fakat işlemcimi i9 13900k düşünüyorum sizce iyi midir? Birde samsung 980 pro ile kingston ssd farkı nedir acaba? Oyun için hangisi daha iyi olur? Edit de yapacağım.
Seçtiğin i9 çok mantıklı.
Hocam burada marka değil model önemli o SSD 980 pro’ya göre iyi.

Ocak 12 de bilgisayarı alacağım fakat işlemcimi i9 13900K düşünüyorum sizce iyi midir? Bir de Samsung 980 Pro ile Kingston SSD farkı nedir acaba? Oyun için hangisi daha iyi olur? Edit de yapacağım.

İyidir hocam ve KC3000 980 Pro'dan az farkla daha iyi ama çok bir farkları yok.

Hocam vatandan indirimle alsanız bile pahalıya gelecek, ayrıca dünyada sadece MSI ve ASUS yok, bir sürü güzel marka var.

ASUS konusunda çok katayım, MSI isimli iğrenç servisli firmayla bir daha işim olmaz, yeni iade ettim RTX 3070 laptopumu. 20 bin civarı zararım oldu fakat en sonunda kurtuldum şu lanet markadan. 4 kere aynı hatadan servise giden cihaz mı olur Allah aşkına?

Gerçekten Türkiye şartlarda nasıl o kadar para oldu konu trol olabilir.

Geri
Yukarı