70.000TL'ye araba tavsiyesi

Alman arabaları en sağlam arabalardır o fiyata toyota düşünebilirsiniz güzel arabalardır. Mercedesler çok yakar eniştemde vardı oradan biliyorum.

60 Bin TL'ye E90 320i aldık 240 Km/h son süratı var şehiriçi bizim kullanımımızda 12 Litre yakıyor Şehirdışı 6, 8 Arası ama 140'dan aşağı düşmediğimizi belirteyim. Mercedes E Serisi var. Jettayla falan uğraşma boşa.

Eski Mercedes'ler de çok yakar. Prins LPG takılmadan binilmez onlara. Yeni CGI motorlar anca tahammül edilecek düzeyde. Şehir içi 8 yakıyorum. Gerçi 120'den yukarı çıkıldığı zaman benzini içer genel olarak tüm arabalar. :) Jetta bence de alınacak araba değil. O paraya yazık olur. Araba değil bunların yanında.

Ben alınca uzun süre binerim, keyifli sorunsuz konforlu ve full donanımlı olsun derseniz gönül rahatlığıyla Yeni Mazda 3 alabilirsiniz..Full donanımlı, 1.5 otomatik paketlisi 73bin tl..Ben 5000km civarındayım çok memnunum alıpta memnun olmayanı da duymadım. Hiç pişman olmazsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı