70 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
70 bin TL
bir sürü para veriyoruz. problemli, kronik sorunlu cihazları alıp daha sonra teknik servisler ile cebelleşiyoruz. gerçekten bu laptop sektörü tam bir kaos

@646148 hocam bunlar ne limiti niye kaldırilmiyor

Bilgisayar ısınmasın diye marka modeline limit koyuyor tabi bunun için işlemcinin gücünden kıstığından dolayı işlemcinin sunduğu performans da bi' tık düşüyor. Firma bunu yaptığını hiçbir tüketiciye sunmadığından dolayı da '' benim cihazım çok iyi soğutuyor '' havasına giriyor. Bütün giriş modellerde bu limitler mevcut ama bazı modellerde bu limitler kilit haline bürünüyor, kaldıramıyorsun yani.

Yani sana şöyle söylem ben HP kullanıcısının benide HP soğuttu 2 sene içinde batarya mı öldü diyim LCD kablomu bozuldu diyim dişimde diyim HP ye bu fiyatları verme asla birazdan sana linkler ile döniceğim
Bende de tam ters 2 sene içinde hiç birşey olmadı 3070 li amd modeli vardı. Mükemmeldi ve en ucuzuydu.
Hatta o kadar beğendim ki arkadaşın attığı 4080 omen modelinin şu anda 4090 modelini aldım aynı kasa, yine memnunum.
Asla bu fiyatları verme diyenlere inanma :D ben 94.000 verdim iyikide vermişim asusta aynı donanımlara 20-30bin fazla veriyorsun.
Bence gerek yok. Karar senin

bu fiyatlara msi katana serisi var acaba onlar nasıl

Yani onlarada kötü diyen duydum.Ama bilemem ben kendi kullandığım üstünden konuşurum, bu forumdakiler gibi o kötü bu kötü diyemem. Deneyimlemiş birine sormak gerek.

Ama kalite arıyorsan elbetteki Asus en iyisi. Ama sırf kasa kaliteli hissettirsin diye 4060 almak varken 4050 'ye düşmem açıkcası.

Casper marka bile alsan içini intel- nvidia..vs..vs üretiyor. Kaldı ki hepsi 2 sene sonra eskiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı