70 bin TL motor tavsiyesi

WexTheOrginal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sosyal sakinler, üniversiteye git gel yapmak ve dışarıda dolaşmak için motor alacağım. Tercihim racing tarzı ve 125 CC olması. Bütçeyi 10 bin daha zorlayabilirim. Ben Mondial Drift L 125 ve Pulsar Ns 125 modellerine baktım fakat bilmediğim modeller varsa onları da araştırmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Merhaba sosyal sakinler, üniversiteye git gel yapmak ve dışarıda dolaşmak için motor alacağım. Tercihim racing tarzı ve 125 CC olması. Bütçeyi 10 bin daha zorlayabilirim. Ben Mondial Drift L 125 ve Pulsar ns 125 modellerine baktım fakat bilmediğim modeller varsa onları da araştırmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Racing motorun oturuş şekli yüzünden uzun kullanım süresinde seni yorar naked ya da scooter bir motor alman çok daha iyi olacaktır o yüzden 2.el TVS Raider 125 ya da 2.el Hero dash 125 almanı öneririm.

Hocam ince bir motora benziyor. Extreme tarzı bu.

Racing motorun oturuş şekli yüzünden uzun kullanım süresinde seni yorar naked ya da scooter bir motor alman çok daha iyi olacaktır o yüzden 2.el TVS Raider 125 ya da 2.el Hero dash 125 almanı öneririm.

Hocam naked da olurda scooter bilerek istemedim ilk motorunuzu göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim.

Hocam ince bir motora benziyor. Extreme tarzı bu.

Hocam naked da olurda scooter bilerek istemedim ilk motorunuzu göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim.

Hocam racing ve 125 CC nasıl bulmayı düşünüyorsunuz 70 bin liraya naked olmaz mı?

Racing tarzı anlamında dedim hocam ama. Sizin attığınız motorda güzel bildiğimiz markalardan onu da göz önünde bulunduracağım. MT125 modeline baktım sizce o nasıldır?
Arora İse almayın Yamaha ise eski modelleri var ve ilk motorun ise zordur çünkü vites göstergesi gibi şeyler yok.
ayrıca fiyatı da çok yüksek.

bu fiyata alabileceğin şeyler :
0 Drift L
Temiz Benelli 125s
Zorlarsan TVS Raider 125

Aslında TNT 202 alacaktım fakat yaşım yetersiz hocam. Onu alıp bekletsem mi diye düşündüm fakat sabırsızlığımdan bekleyemem dedim.
TNT 202 Güzel motor.
Alternatif olarak NS200 bakabilirsin.

Merhaba sosyal sakinler, üniversiteye git gel yapmak ve dışarıda dolaşmak için motor alacağım. Tercihim racing tarzı ve 125 CC olması. Bütçeyi 10 bin daha zorlayabilirim. Ben Mondial Drift L 125 ve Pulsar Ns 125 modellerine baktım fakat bilmediğim modeller varsa onları da araştırmak istedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi sosyaller.
Hocam bende motor yok ama kız arkadaşımda Benelli 125S var tavsiye ederim bende yedek anahtarı var arada sırada motoru kaçırıp 2-3 tur atıp geliyorum :D
IMG-20240428-WA0004.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı