70 GB boş alan bulunsa da, depolama alanı dolu görünüyor

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarda nereden baksan 70GB boş yer var ama disk de dolu gözüküyor. Hesapladım. YouTube videoları izledim ama değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda nereden baksan 70GB boş yer var ama disk de dolu gözüküyor. Hesapladım. YouTube videoları izledim ama değişmedi.

Sebebi sanal RAM atanmış olması.

1694352653535.png

Şuradan gelişmişe gelin, sanal bellek yazan kısımdaki değiştir'e basın ve kapatırsanız düzelecekytir fakat kapatmanızı önermem, bazı oyun ve programlar çalışmayabilir.

Bunu yaparsam 70 GB açılacağına emin miyiz girişte 12288 MB yazıyor çünkü.

Sebebi sanal RAM atanmış olması.

Eki Görüntüle 1939468

Şuradan gelişmişe gelin, sanal bellek yazan kısımdaki değiştir'e basın ve kapatırsanız düzelecekytir fakat kapatmanızı önermem, bazı oyun ve programlar çalışmayabilir.

Peki bildiğiniz başka ayar var mı 12 GB için oyunumuzdan olmayalım.

Yok hocam, bu arada dolu derken fotoğraf atar mısınız? Bir de gizli öğeleri göster'i tikleyin belki sizin görmediğiniz sistem dosyaları vardır onlar yer kaplıyordur. Bir de bu kadar takmayın derim, diskde en az 40 50GB yer olsun.

Görünmeyen GTA 5 ve CS2 var onları da sayın GTA :117 GB , CS:GO ve CS2 toplam 66 GB ediyor.
Yok hocam, bu arada dolu derken fotoğraf atar mısınız? Bir de gizli öğeleri göster'i tikleyin belki sizin görmediğiniz sistem dosyaları vardır onlar yer kaplıyordur. Bir de bu kadar takmayın derim, diskde en az 40 50GB yer olsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı