70 ₺ Kulakiçi Kulak Önerisi

RodinHills

Hectopat
Merhaba, müzik için kullanacağım bir kulak içi kulaklık istiyorum. Bütçem maksimum 70 ₺'dir. Yüksek seste müzik dinlerim ve yüksek seste kulaklığın cızırdamasını istemiyorum. Kulağıma bir çok türde kulaklık oturur fakat kulağın içine girmeyen yuvarlak bir yapıya sahip kulaklık türleri kulağıma oturmuyor. Onun dışında sıkıntım yok.

Oyun içi ses kasmak gibi bir ihtiyacım yok bu özellikleri karşılaması isteğimdir. Daha önce Rock Zircon kullandım ve ses kalitesi inanılmazdı fakat bir yıl dahi dayanamadı. Aynı kaliteyi arıyorum ve bana daha uzun dayanmasını bekliyorum. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doların yükselmesinden dolayı 70 TL'ye Rock Zircon kalitesinde ve dayanıklı kulaklık bulabileceğinizi pek düşünmüyorum. 1 ay öncesinde araştırdığımda maalesef böyle bir kulaklık modeli bulamamıştım. Tekrardan Rock Zircon alabilirsiniz bence.

Bu fiyata Rock Zircon gayet iyi bir tercih olacaktır. Birkaç aydır kullanıyorum ve bu fiyatlarda hangi kulaklığa baktıysam bunun kalitesi yoktu. Tekrardan almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı