70 Lira Internet Tarifesi Onerisi

Kendi tarifemi önerebilirim. Ama şahsen Türknet varken alma derim.
HIPERNET LIMITSIZ (35Mbps'e kadar) 100GB AKN_Sade isimli paketi kullanıyorum. Tam 70TL, telefon dahildir.

Türknet, çok cazip gelse bile ne yazık ki bir taraf çok mutlu diğer taraf kötüleye kötüleye bitiremiyor. Altyapına göre bir seçim yapmalsın.

Türknet kullanabilirsin. Adil kullanım kotası olmadan internet'in tadını çıkarabilirsin. Eğer bulunduğun yer de ''Fiber altyapı'' var ise o zaman ''Superonline'' tavsiye ederim.

Türknet, çok cazip gelse bile ne yazık ki bir taraf çok mutlu diğer taraf kötüleye kötüleye bitiremiyor. Altyapına göre bir seçim yapmalsın.
Turknet altyapi sorgulama yerinde veimi isaretleyemedim haritada yok ;D

Bir ekibin gelip alabilecegim hizi falan test etmesinin imkani yok mu?

TürkNet Fiber altyapısı geldiyse geç, aksi halde çok pişman olursun. SuperOnline de çok seviliyor, ping olarak fiber altyapısı çok hızlı ve çok pahalı sayılmaz.
Ben TTNET kullanıyorum, Fiber altyapısı var, 35Mbit 100GB AKN + Tivibu 85TL sade internet 59TL olması lazım. Kota bitince ise 16Mbit'e düşüyor ve hız yine de gayet yeterli ve hızlı oluyor.
Şaka gibi ama TTNET iyi diyicem şimdi .d

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı