70 Mbps internet 3 Mbps'ye düştü

Ben millenicom kullanıyorum ve 4-5 ay önce aynı sorunu yaşadım defalarca müşteri hizmetlerine ulaştım fakat çözümü olmadı. Yaklaşık 2 hafta bekledim. Siz yine de bir müşteri hizmetlerine ulaşın firma yardımcı olabilir.

Müşteri hizmetleri ile konuşun fakat modemi aç kapat yapıp kendinizi yormayın nasıl olsa onlar ilk 30dk size bunu yaptıracaklar, :D gırgır bir yana eğer kullandığınız internet taahhütlü internet ise ve size vadettikleri hızı veremiyorlarsa ücretsiz iptal hakkı doğuyor size yani bir nevi müşteri hizmetlerine karşı bu kozu kullanabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile konuşun fakat modemi aç kapat yapıp kendinizi yormayın nasıl olsa onlar ilk 30dk size bunu yaptıracaklar, :D gırgır bir yana eğer kullandığınız internet taahhütlü internet ise ve size vadettikleri hızı veremiyorlarsa ücretsiz iptal hakkı doğuyor size yani bir nevi müşteri hizmetlerine karşı bu kozu kullanabilirsiniz.
Hocam Türknet kullanıyorum ve daha önce böyle olmamıştı ilk defa oluyor. Taahhüt yok zaten.

Hocam TurkNet kullanıyorum ve daha önce böyle olmamıştı ilk defa oluyor. Taahhüt yok zaten.

Yıllar önce TurkNet kullanmıştım ve benim de başıma bu şekilde hız düşmeleri geliyordu, bildiğim kadarıyla TurkNet'te bir sistem var ve bu sistem hat değerlerinin dengesizliğine göre hızınızı yeniden otomatik olarak ayarlıyor. Genellikle modemi kapatıp bir süre bekledikten sonra açtığımda düzeliyordu bende fakat modemi aç kapat olayını enemişsinizdir diye düşünüyorum, eğer modemi aç kapatı denemediyseniz deneyin eğer yine olmazsa TurkNet'e destek açmaktan başka çareniz yok.

Yıllar önce TurkNet kullanmıştım ve benim de başıma bu şekilde hız düşmeleri geliyordu, bildiğim kadarıyla TurkNet'te bir sistem var ve bu sistem hat değerlerinin dengesizliğine göre hızınızı yeniden otomatik olarak ayarlıyor. Genellikle modemi kapatıp bir süre bekledikten sonra açtığımda düzeliyordu bende fakat modemi aç kapat olayını enemişsinizdir diye düşünüyorum, eğer modemi aç kapatı denemediyseniz deneyin eğer yine olmazsa TurkNet'e destek açmaktan başka çareniz yok.
Hocam akşama doğru kendiliğinden düzeldi. Modemi aç kapat yapmamıştım. Keşke deneseydim. Şu an değerler böyle:

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 33
Hocam akşama doğru kendiliğinden düzeldi. Modemi aç kapat yapmamıştım. Keşke deneseydim. Şu an değerler böyle:

Düzeldiyse ne mutlu eğer tekrar başınıza gelirse dediğim yöntemi deneyin beklerseniz de yine aynı şekilde zaman içinde düzelecektir büyük ihtimalle ama benim dediğim yöntem daha hızlı boşuna mı müşteri hizmetlerine sadece modemi aç kapa yaptırın olmazsa destek oluştun gönderin diyorlar (diyorlar mı bilmiyorum ama hiçbir internet firmasının başka çözüm yöntemi sunmamasının başka açıklaması yok bence). :D

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı