70 Mbps internet en fazla 4 MB indiriyor

Nereden indirmeyi denedin ? Normalde 8-9 MB indirmesi lazım.

Aynı. 3-4 MB.

Steam. İnternetten farklı bir dosya da indirmeyi denedim ancak sonuç aynı.

Yanlış bilgi değil,100÷8=12.5 yaklaşık değer alıyorsunuz zaten tam olarak 100MBps alamazsınız 12.4×8=99.2 :)
Türk telekom 72 Mbps internet. Max gördüğüm 5 Mb/sn. O da regeditte yaptığım bir kaç ayarla. Stok halinde 4,2 Mb/sn. Size her tarayıcıdan kanıtını gösterebilirim.
Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1564939

70 Mbps download ile Steam'den en fazla 3.8 MB/s indirebiliyorum. Minimum 6-7 MB olması gerekmez mi? sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
Bence normal bir indirme hızı.

Türk Telekom 72 Mbps internet. Max gördüğüm 5 Mb/sn. o da Regedit'te yaptığım birkaç ayarla. Stok halinde 4,2 Mb/sn. size her tarayıcıdan kanıtını gösterebilirim.

Bence normal bir indirme hızı.

Kanka 50 Mbps VDSL interneti olan arkadaşım var 5 6 mbyle indirme yapıyor sence 70Mbps'yle 4.2 normal mi?

Bende Superonline 72 Mbsn paketini kullanıyorum fakat en fazla 4.2 MB/sn falan görüyorum Sebebini bilmiyorum.

Steam de bir sorun olabilir ya da aboneliğinizin bulunduğu şirketi ararsanız sorunu söylerseniz çözülebilir. Bende aynı sorunu yaşıyordum İnternet çok ama çok yavaştı. 2 gb bir oyunu indirmek için 4 saat beklediğimi biliyorum. Arayarak gelip bakmalarını rica ettim. Alıcıyı değiştirdiler ve modemi de. Şuan dowland ve upload gayet iyi. Aramanız da fayda var.

Geri
Yukarı