70 TL Bütçe ile Gamepad Önerisi

Frisby FGP-230U galiba bu konsolun analogları Xbox 360 ile aynı
Forza Horizon 4, roket lig tarzı yarış oyunları oynamayı düşünüyorum. PES, FIFA oynamayı düşünmüyorum.

Her konsol her oyuna uyumlu olmuyor ama Xbox şimdiye kadar gördügüm tüm oyunlara uyumlu paran varsa Xbox 360 ve One Gamepad yoksa normal bir Gamepad alıp PC ne Xbox diye tanıt uygulamalarla yapılabiliyor.

Frisby FGP-230U galiba bu konsolun analogları Xbox 360 ile aynı

Her konsol her oyuna uyumlu olmuyor ama Xbox şimdiye kadar gördügüm tüm oyunlara uyumlu paran varsa Xbox 360 ve One Gamepad yoksa normal bir Gamepad alıp PC ne Xbox diye tanıt uygulamalarla yapılabiliyor.

Uygulamanın adı XboX360 Controller dı galiba en dandik konsolla bile sadece Xbox için uyumlu oyunları oynayabiliyordun. Uygulama ayarını ben abime yaptırmıştım nasıl yapılıyor bilmiyorum.
Bende senin gibi ikilemde kaldım dün ama Frisby gözüme daha hoş geldi ama o ikisidide Forza'ya olmayabilir ama dedigim gibi konsolu Xbox diye PC'ye tanıtırsan sorun çıkmaz. Rampage biraz hafif diye biliyorum ama kablosu daha saglam ikisi de ele tam oturuyor bagzıları Frisby'de analog tuşunu yukarıda diye sevmiyor ama benim için nerede olduğu fark etmez.
Galiba Snopy'ninde analog tuşları Xbox koluyla aynı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı