70 TL Game pad önerisi

Hocam bir rehber hazırlayabilir misiniz? Ne yaptım ettim ayarlayamadım.
Xbox360 programı böyle kullanılıyor mantığı bu çoğu oyunda çalışır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çöp bir gamepad ama 70TL'ye kaliteli bir şey alınmaz. 1-2 ay götürsün diyorsan alınabilir belki.

Bu biraz daha iyi.

Hiç kullandın mı merak ediyorum elimde sorduğu Joystick'in analogsuz hali var ve 4 senedir kullanıyorum. Hiçbir yazılımsal sıkıntı yaşamadım hangi oyunda kullanmak istesem çalıştı. Ben bu kolla FIFA 21'de oynadım başka hikayeli oyunlarda oynadım. Ben bir F310'a 330 TL (şu an) vereceğime gider 5 tane platoon alırım.

Hiç kullandın mı merak ediyorum elimde sorduğu Joystick'in analogsuz hali var ve 4 senedir kullanıyorum. Hiçbir yazılımsal sıkıntı yaşamadım hangi oyunda kullanmak istesem çalıştı. Ben bu kolla FIFA 21'de oynadım başka hikayeli oyunlarda oynadım. Ben bir F310'a 330 TL (şu an) vereceğime gider 5 tane platoon alırım.

Öncelikle bir gamepad yazılımsız çalışmıyorsa büyük bir eksi alır. Ayrıca bu merdiven altı ürünler genellikle birkaç aya bozulur. 4 yıl kullanan da olur 2 ay kullanan da. İstisnalar kötü olduğunu değiştirmez.

Öncelikle bir gamepad yazılımsız çalışmıyorsa büyük bir eksi alır. Ayrıca bu merdiven altı ürünler genellikle birkaç aya bozulur. 4 yıl kullanan da olur 2 ay kullanan da. İstisnalar kötü olduğunu değiştirmez.

Dediğin gibi 2 aya bozulan 1 aya bozulan birine hiç rast gelmedim. Bu ürünler iyi kötü 1 yıl gidiyor. Hem sürekli oynamayacak biri için üstüne 330 TL vermek ne kadar mantıklı. Zaten çok bir beklentisi yok. Yani F310 alsa ya da 70 TL'ye merdiven altı dediğin bir gamepad alsa ne kadar fark hissedebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı