70 TL Gamepad önerisi

CevizliÜzüm

Hectopat
Daha fazla  
60 - 70 TL fiyatlarında gamepad arıyordum ve ''Hadron Wonderboy Oyun Kolu W201''i buldum. Bu fiyatlarda daha iyi var mıdır ve bu konsol iyi mi?

Bu fiyatlarda olanlar hemen hemen aynı diyebiliriz.

Kablolu Xbox 360 Gamepad satın al. Hem uyum sorunu yaşamazsın hem de başın ağrımaz. Diğer ürünler fiyat segmenti yüksek. O ürün hakkında bilgim yok ama uyum sorunu sıkıntın olabilir. Eğer uyum sorunu olamazsa yazdığın ürünü satın alman tavsiyem. Fiyatı harika.

Link atabilir misin?

1 Ocak'ta sipariş verdim. Memnunum. Buna ek olarak eğriye eğri doğruya doğru olarak Logitech F 310 kullananlar var. Kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum. Uyum durumu nedir bilmiyorum. Tavsiye edilenler arasında. İnceleme videolarına bakabilirsin bir link te F 310 için bırakıyorum.

1 Ocak'ta sipariş verdim. Memnunum. Buna ek olarak eğriye eğri doğruya doğru olarak Logitech F 310 kullananlar var. Kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum. Uyum durumu nedir bilmiyorum. Tavsiye edilenler arasında. İnceleme videolarına bakabilirsin bir link te F 310 için bırakıyorum.

Ben bu gamepad'i dört yıl boyunca kullandım ve en sonunda analog sorunu yüzünden kendisine veda ettim. Maddi durumdan dolalı F310'u kullanmak zorunda kaldım. Her oyun seansından sonra parmaklarım falan çok kötü ağrıyordu. Ergonomi açısından rezalet bir cihaz bence. O yüzden ben son çare olarak F310'u öneririm.

Ben bu gamepad'i dört yıl boyunca kullandım ve en sonunda analog sorunu yüzünden kendisine veda ettim. Maddi durumdan dolalı F310'u kullanmak zorunda kaldım. Her oyun seansından sonra parmaklarım falan çok kötü ağrıyordu. Ergonomi açısından rezalet bir cihaz bence. O yüzden ben son çare olarak F310'u öneririm.
Daha önce bu tarz gamepad kullanmadım. Eski tarz gamepadler kullanmıştım tuşların yerlerinin farklı olması veya konsolun şekli konusundaki farklılıklar nasıl? (xbox 360)

Geri
Yukarı