70 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Huntkill

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumda kullanmak için bir kulakiçi kulaklık istiyorum. 0 - 70 TL arası olursa çok iyi olur. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. :)

Dinlediğin müzik tarzlarına göre seçim yapmalısın. Mesela bende Sennheiser Cx 200 ve Xiaomi Piston 3 var.
Ben bu kulaklıklardan Cx 200'ü pek kullanmıyorum. Çünkü XP 3 diğerine göre daha dengeli bir kulaklık, baslar ve tizler kaybolmuyor. Fakat Cx 200'de sesi ne kadar açarsan bas o kadar yükseliyor ve tizleri kaybediyorsun.
Cx 200 bas yönünden harika ama tizlerde XP 3'e göre başarısız. O yüzden benim tavsiyem bas ağırlıklı müzikler dinliyorsan Cx 200, diğer türlü dinliyorsan XP 3 al derim.
XP 3'ün bas performansıda gayet yerinde. Emsallerininde üstünde şuanda.
Bir not daha bırakayım XP 3 alırsan Google Play'den (Android kullanıyorsan) Poweramp uygulamasını satın alman çok iyi olabilir. ;)

EKLEME

Malzeme kalitesi yönünden XP 3 çok çok sağlam. Cx 200'ü 2 defa değiştirdim ben. 1 ay kullanabildim en fazla. Ses kısılıyor bir süre sonra. Biraz narin bir yapısı var. XP 3'ün üzerinde 3 tuş fonksiyonunuda söylemeden edemeyeceğim.

EKLEME

XP 3'ün 2 farklı versiyonu var. Reddot ve Dazzle... Reddot olanını almalısın. Diğeri fiyatından da anlaşılacağı gibi biraz düşük seviyede.

Ürünü aldığım yer burası. Xiaomi Piston 3 Reddot Orjinal Kulaklık 873 - n11.com
Çok fazla taklit satan yer var. İyi bir yerden alınması gerekli.
Hepsiburada'da mevcut ürün. Muhtemelen Reddot versiyonudur. Arayıp bilgi almak gerekli tabiki.

Son düzenleme:
Dinlediğin müzik tarzlarına göre seçim yapmalısın. Mesela bende Sennheiser Cx 200 ve Xiaomi Piston 3 var.
Ben bu kulaklıklardan Cx 200'ü pek kullanmıyorum. Çünkü XP 3 diğerine göre daha dengeli bir kulaklık, baslar ve tizler kaybolmuyor. Fakat Cx 200'de sesi ne kadar açarsan bas o kadar yükseliyor ve tizleri kaybediyorsun.
Cx 200 bas yönünden harika ama tizlerde XP 3'e göre başarısız. O yüzden benim tavsiyem bas ağırlıklı müzikler dinliyorsan Cx 200, diğer türlü dinliyorsan XP 3 al derim.
Bir not daha bırakayım XP 3 alırsan Google Play'den (Android kullanıyorsan) Poweramp uygulamasını satın alman çok iyi olabilir. ;)

EKLEME

Malzeme kalitesi yönünden XP 3 çok çok sağlam. Cx 200'ü 2 defa değiştirdim ben. 1 ay kullanabildim en fazla. Ses kısılıyor bir süre sonra. Biraz narin bir yapısı var. XP 3'ün üzerinde 3 tuş fonksiyonunuda söylemeden edemeyeceğim.

EKLEME

XP 3'ün 2 farklı versiyonu var. Reddot ve Dazzle... Reddot olanını almalısın. Diğeri fiyatından da anlaşılacağı gibi biraz düşük seviyede.

Hepsiburada'da mevcut ürün. Muhtemelen Reddot versiyonudur. Arayıp bilgi almak gerekli tabiki.

Çok teşekkür ederim. Kullanacağım kulakiçi kulaklığın uzun ömürlü olmasını istiyorum. O yüzden XP3 alıcağım. Teşekkür ederim tavsiyen için. :mutlu:

EKLEME

EKLEME

Birde reddot ve dizzle arasındaki fark nedir?

İncelememe göz at istersen, bana işlerini gayet kaliteli yaptıklarını kanıtladılar. Nereden gördün acaba kötü yorumları ?

İncelememe göz at istersen, bana işlerini gayet kaliteli yaptıklarını kanıtladılar. Nereden gördün acaba kötü yorumları ?

İnternetten bakınca karşıma direk eleştirisel yorumlar çıktı. İncelemeni okudum gayet güzel incelemişsin. Fakat Xiaomi Piston 3 daha iyi bir kulaklıkmış gibi gözüküyor.

Evet o da gayet güzel. Ben bir tek eleştirisel yorum gördüm, İnci'de onunda altına JWMaster sahibi bizzat yorum yapmış.

Screenshot_2016-04-28-23-59-18-1.png

Bu mesajın hemen sonuna da kendi mail adresini eklemiş adam herhangi bir sorun olursa diye. Şimdi ben bunun samimiyetine güvenmeyeceğim de neye güveneceğim. Yerinde olsam i20 alır, o indirimi kaçırmazdım. Videolarını da bulabilirsin.

Urbanears Bagis. Alabilirsin gerçekten basları güzel veren bir kulaklık,örgü kaplama kablolu koaly kolay zararda gelmiyor.

Çok teşekkür ederim. Kullanacağım kulakiçi kulaklığın uzun ömürlü olmasını istiyorum. O yüzden XP3 alıcağım. Teşekkür ederim tavsiyen için. :mutlu:

Birde reddot ve dizzle arasındaki fark nedir?

"Light Edition" (Hafif Sürüm) oluyor ucuz olanı. 20-30 TL'ye alacağın Philips ve Sony kulaklıklar gibi yani.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı